Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Proč nakoupit u nás

Více než 20 let zkušeností s navigacemi a chytrými hodinkami

Rádi pomůžeme a poradíme

Vlastní kamenná prodejna, servis a sklad v Brně

Produkty sami testujeme a používáme

Firmám poskytujeme stejné podmínky a péči jako fyzickým osobám

Prodejem to pro nás nekončí

Možnosti dopravy a platby

Osobní odběr v Brně zdarma

Doprava zdarma od 3.000 Kč

PPL, PPL Parcelshop a Parcelbox, Zásilkovna a Česká pošta

On-line platba kartou

Platba v hotovosti nebo kartou na prodejně

Platba na dobírku nebo bankovním převodem

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar David Č.
11.09.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Komunikace Rychlost doručení Mají skladem
Celkový názor:
Doporučuji, rozhodně zde zase nakoupím...
Avatar Jaroslav P.
01.08.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
vše ok
Avatar Petr P.
01.06.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Komunikace Cena Vyber zbozi
Celkový názor:
Objednal jsem zbozi, u ktereho bylo dodani uvedeno jako 2-3 dny. Ihned jsem byl kontaktovan, ze doba dodani se lisi a je problizne tyden. Po necelem tydnu jsem byl informovan o terminu odeslani a vse bylo doruceno. Za me se jedna o spravnou komunikaci.
   Garmin epix Pro (Gen 2) – Sapphire Edition (47 mm) Titanium / Whitestone Band
   Garmin epix Pro (Gen 2) – Sapphire Edition (47 mm) Titanium / Whitestone Band
   Garmin epix Pro (Gen 2) – Sapphire Edition (47 mm) Titanium / Whitestone Band
   Garmin epix Pro (Gen 2) – Sapphire Edition (47 mm) Titanium / Whitestone Band
   Garmin epix Pro (Gen 2) – Sapphire Edition (47 mm) Titanium / Whitestone Band
   Garmin epix Pro (Gen 2) – Sapphire Edition (47 mm) Titanium / Whitestone Band

   Garmin epix Pro (Gen 2) – Sapphire Edition (47 mm) Titanium / Whitestone Band

   22 490 Kč
   s DPH
   Dodání 2 - 3 pracovní dny
   • safírové sklíčko, kovové části těla z titanu
   • AMOLED displej 1,3" s rozlišením 416x 416 pix.
   • hmotnost: 70 g (samotné hodinky: 47 g)
   • předinstalované SKI mapy, topoActive Evropy, golfová hřiště
   • mapa Topo Czech PRO voucher - kód pro stažení mapy
   • standardní výdrž: až 42 hod. s GPS / až 16 dní jako chytré hodinky
   • maximální výdrž: až 75 hod. s GPS / až 21 dní jako hodinky
   • funkce Real Time Stamina
   • ANT+, Bluetooth, Wi-Fi
   • příjem satelitních systémů: GPS, GLONASS a GALILEO a vícefrekvenční polohování
   • optické měření srdečního tepu a okysličení krve ze zápěstí (měří tep i pod vodou při plavání)
   • 3-osý kompas, gyroskop, barometrický výškoměr, akcelerometr, teploměr
   • Garmin Pay
   • chytré funkce s Android a iOS telefony
   • QuickFit™ řemínky
   • Live STRAVA, funkce LiveTrack a GroupTrack
   • vodotěsné provedení do 10 ATM

   Množství

   Nová řada chytrých sportovních hodinek Garmin epix Pro svůj design oproti předchozí modelové řadě téměř nezměnila. Stále jsou to hodinky nejen elegantní, ale splňují požadavky i náročných uživatelů. Nově jsou však ve třech velikostních provedeních. Nejmenší mají průměr těla je 42 mm, velikost displeje 1,2“. Střední mají průměr těla 47 mm, velikost displeje 1,3“, což je velikostně stejné jako u předchozího modelu a největší s průměrem těla hodinek je 51 mm, velikost displeje 1,4“. Všechny tyto modely jsou funkčně shodné jako hodinky řady Fenix 7 Pro. Liší se pouze odlišným displejem, používají AMOLED displej se safírovým sklíčkem, tudíž mají vyšší rozlišení displeje (416 x 416 pixelů), ale menší výdrž na jedno nabití

   • v režimu chytré hodinky vydrží až 16 dnů (6 dnů při trvale zapnutém displeji)
   • režim hodinek s úsporou baterie výdrž až 21 dnů
   • pouze GPS výdrž až 42 hodin (30 hodin při trvale zapnutém displeji)
   • se zapnutými všemi satelitní systémy výdrž až 32 hodin (24 hodin při trvale zapnutém displeji)
   • všechny satelitní systémy a hudba: až 10 hodin
   • režim GPS s maximální výdrží až 75 hodin
   • expediční GPS režim výdrž až 14 dnů

   Nově přidána výkonná LED SVÍTILNA do všech velikostí hodinek (42 mm, 47 mm a 51 mm)

   DUÁLNÍ OVLÁDÁNÍ

   Nově lze hodinky ovládat jak přes dotykový displej, tak i tlačítky. Uživatelé, kteří využívají mapu v hodinkách určitě tuto možnost ocení, vzhledem k poněkud složitějšímu ovládání tlačítky u předchozích modelů. Dotykový displej lze také vypnout. Aktivní zůstane jen u některých funkcí, jako je například již zmíněná práce s mapou.

   SKIALPINISMUS A LYŽOVÁNÍ

   Hodinky dokáží podrobně změřit a vyhodnotit chůzi na sněžnicích, sjezdové a běžecké lyžování i skialpinismus. Automaticky vypínají stopky na lanovce, ukáží statistiky nastoupených a sestoupaných metrů. Nyní při připojení externího (hrudního pásu) snímače srdečního tepu HRM-Pro, umí vyhodnotit dynamiku běžeckého lyžování.

   MTB

   Hodinky změří obtížnost (Grit™) a plynulost (Flow™) jízdy, změří počet skoků, jejich délku, dobu trvání a řadu dalších statistik, které vám pomohou se zlepšit.

   FUNKCE RACE PREDICTOR A PACEPRO

   Na základě vašich předchozích běhů, které jste zaznamenali a celkové kondice, dokáží hodinky odhadnout jaké by jste si měli udržet tempo pro vzdálenost, kterou máte naplánovanou uběhnout.

   Funkce PacePro pak dokáže naplánovat běžecké tempo s ohledem na výškový profil vámi plánované trasy (jako u předchozího modelu)

   REAL-TIME STAMINA

   Umožní uživateli jak při jízdě na kole, tak i běhu sledovat a regulovat námahu během výkonu. Hlavně při startu, aby se vyvaroval přetížení.

   DALŠÍ DATA NA MAPOVÉM DISPLEJI

   Můžete si zobrazit další důležité informace na mapové stránce. Kdy lze sledovat průběh trasy, okolní orientační body, či za jak dlouho budete v cíli bez nutnosti přepínání na jedné obrazovce.

   CHYTRÁ SPRÁVA SPOTŘEBY

   Funkce hodinek, kdy můžete kontrolovat jak různá nastavení a snímače ovlivňují výdrž baterie s ohledem na použitý režim a úroveň podsvícení.

   Funkce pro sportovní aktivity

   GPS, kompas, barometr a další čidla

   Garmin epix Pro dokáží přijímat a pracovat se signálem tří nejrozšířenějších globálních satelitních systémů: americký GPS, ruský GLONASS a evropské Galileo. Nově lze použít i vícefrekvenční zaměřování v expedičním režimu hodinek, pro přesnější určení polohy. Základním satelitním systémem nadále zůstává GPS a satelitní funkce jsou tak v popisu často zjednodušeně označované jako „GPS“. Satelitní signál se využívá především pro sportovní a navigační funkce hodinek. GPS je schopné spolehlivě a přesně měřit pozici, rychlost, tempo, vzdálenost, čas a celou řadu odvozených veličin. Hodinky pomocí GPS zobrazují na displeji i vaši aktuální pozici v mapové stránce a případně navigují na zadaný cíl po automaticky nebo předem naplánované trase. Hodinky jsou doplněné o řadu věstavěných čidel - elektromagnetický kompas, barometrický výškoměr, teploměr, akcelerometr a gyroskop, optický snímač srdečního tepu schopný na zápěstí měřit i tep a okysličení krve (pulsní oxymetr). Vylepšený optický snímač tepu nabízí rychlejší odezvu a přesnější měření a nově je schopný měřit srdeční tep i ve vodě během plavání.

   Všestranné sportovní využití

   Rozsahem profilů sportovních aktivit jsou Garmin epix Pro rovněž špičkovým sporttestrem s podrobným měřením a vyhodnocením široké škály sportovních aktivit, pokročilým plánováním tréninků a vyhodnocováním výkonosti. K dispozici jsou profily pro běh, cyklistiku, plavání, lyžování, veslování, golf, triatlon, fitness, silový trénink, surfing a řadu dalších venkovních i halových sportů. Každý z profilů si navíc můžete upravit podle svých potřeb, datová pole a obrazovky jsou libovolně nastavitelné. U aktivit si lze nastavit alarmy (na srdeční tep, vzdálenost, tempo/rychlost atd.), délky okruhů, vytvářet a stahovat tréninky (včetně intervalových) a cíle. Po uložení se zaznamenaná aktivita automaticky přenese do tréninkového denníku Garmin Connect. Přenos dat se uskutečňuje bezdrátově prostřednictvím Bluetooth/chytrého telefonu, pomocí registrované WiFi nebo ručně pomocí USB kabelu a počítače s internetovým připojením. Po uložení aktivity jsou k dispozici data s komplexním vyhodnocením tréninku, včetně doporučené doby regenerace, tréninkového efektu a přehledných grafů v aplikaci. Zaznamenaná data můžete na dálku sdílet s přáteli nebo s trenérem. Prostředí hodinek i tréninkového deníku je k dispozici plně v českém jazyce.

   Hodinky jsou také uzpůsobeny pro celodenní monitorování pohybových aktivit a zdravotních ukazatelů: kroky, vystoupaná patra, spálené kalorie, aktivní minuty, celodenní průběh srdečního tepu, okysličení krve (pulsní oxymetr), kvality spánku a na základě všech naměřených hodnot jsou schopné vyhodnotit mimo jiné i míru zatížení a regenerace (stress score), hodnotu zbývající fyzické energie (Body Battery), průměrný klidový srdeční tep a další parametry.

   Bezkontaktní platby Garmin Pay

   Bezkontaktní platby Garmin Pay patří k nejzajímavějším chytrým funkcím hodinek. Ve virtuální peněžence hodinek je možné zaregistrovat klasickou platební kartu (podmínkou je, aby vydávající banka podporovala platby Garmin Pay) a dále platit hodinkami namísto vaší běžné platební karty. Hodinky při platbě nevyžadují ani přítomnost originální platební karty, ani nutnost mít připojený mobilní telefon. Hodinky jsou pro placení naprosto samostatné. Zabezpečení platby je zajištěno PIN kódem, který si při aktivaci peněženky sami zvolíte. Dokud hodinky nesundáte z ruky, vyžadují zadání PIN kódu jen při první platbě. U všech plateb (i u plateb nad 500 Kč) není následně potřeba zadávat PIN kód k platbě na platebním terminálu u obchodníka.

   Platby hodinkami mají přitom vyšší zabezpečení, než běžné platební karty. Důvodem je, že při platbách hodinkami si terminály mezi sebou neposílají kompletní informace o čísle karty a jejím majiteli. Tím, že se PIN nezadává na platebním terminálu současně nehrozí jeho prozrazení. Hodinky jsou současně ze všech platebních nástrojů vždy po ruce a nejblíže platebnímu terminálu. Platby hodinkami jsou tak velmi pohodlné a bezpečné.

   Připojení externích čidel

   Prostřednictvím bezdrátového připojení ANT+ a Bluetooth lze hodinky spárovat s dalšími externími snímači, jako jsou hrudní pásy pro měření srdečního tepu, snímače pro měření běžecké dynamiky (délku kroku, vertikální oscilaci, dobu kontaktu nohy se zemí, vyvážení levé/pravé nohy), čidla rychlosti a kadence pro cyklistiku, cyklistickými wattmetry, různými trenažéry v posilovnách, externím teplotním čidlem Garmin Tempe, oxymetrem MOXY a dalšími. Propojení je možné také např. s cyklistickým radarem Varia nebo využít hodinky jako dálkové ovládání akční kamery VIRB. Připojením na externí čidlo je možné do vyhodnocení aktivity dostat další důležitá data, jako je teplota, kadence, výkon, okysličení krve a pod.

   Chytré funkce při propojení se SMARTphonem

   Samozřejmostí jsou SMART funkce při spárování s chytrým mobilním telefonem. Hodinky řady epix Pro jsou kompatibilní s chytrými telefony s operačními systémy iOS a Android. Po připojení telefonu se na displeji hodinek objeví informace o příchozích voláních, SMS a dalších notifikacích. Z displeje hodinek můžete ovládat hudební přehrávač v telefonu, včetně nastavení hlasitosti nebo přeskakování skladeb. Na displeji hodinek můžete sledovat informace o předpovědi počasí, je také možné nastavit telefonní čísla, na která se odešle nouzová zpráva, pokud hodinky automaticky vyhodnotí, že došlo k nehodě. Při zobrazení příchozích volání se na displeji hodinek objevuje nejen číslo volajícího, ale také jméno, které je převzaté z telefonního seznamu.

   Obsah balení:

   • hodinky Garmin epix Pro Sapphire (47 mm)
   • voucher na TOPO CZECH PRO - ke stažení
   • datový / napájecí kabel
   • dokumentace

   Garmin
   010-02803-21

   Parametry

   Rozměry:
   47 x 47 x 14.5 mm
   Hmotnost:
   70 g (samotné hodinky: 47 g)
   Displej - úhlopříčka:
   1.3"
   Displej - velikost, rozlišení:
   33 mm, 416 x 416 pixelů
   Displej - typ:
   AMOLED
   Ovládání:
   Dotykový displej + tlačítka
   Vodotěsnost:
   10 ATM
   Výdrž s vypnutou GPS:
   až 21 dnů v režimu úspory
   Mapy ČR:
   Turistická 1:10 000
   GPS přijímač:
   GPS / GLONASS / GALILEO + vícefrekvenční polohování
   Magnetický kompas + barovýškoměr:
   Ano
   Technologie ANT+ :
   Ano
   Mapy
   SKI mapy, topoActive celého Světa, golfová hřiště, voucher na Topo Czech PRO
   Bluetooth:
   Ano
   Metrika plavání:
   V bazénu i v přírodě
   Snímač tepu:
   Ano
   Možnost navigování
   Ano
   Lze použít jako hodinky
   Ano
   Wifi:
   Ano
   Barevný display
   Ano
   Virtual Partner® :
   ANO
   Virtual Racer™:
   ANO
   Intervalový tréning:
   ANO
   Vibrační upozornění:
   ANO
   Velikost pouzdra
   Střední ( do 47 mm )
   Bezkontaktní platby
   Ano
   Materiál sklíčka
   Safírové
   Barva
   černé
   LED svítilna
   Ano

   Specifické reference

   Garmin epix Pro (Gen 2) – Sapphire Edition (47 mm) Titanium / Whitestone Band

   22 490 Kč
   s DPH