Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Proč nakoupit u nás

Více než 20 let zkušeností s navigacemi a chytrými hodinkami

Rádi pomůžeme a poradíme

Vlastní kamenná prodejna, servis a sklad v Brně

Produkty sami testujeme a používáme

Firmám poskytujeme stejné podmínky a péči jako fyzickým osobám

Prodejem to pro nás nekončí

Možnosti dopravy a platby

Osobní odběr v Brně zdarma

Doprava zdarma od 3.000 Kč

PPL, PPL Parcelshop a Parcelbox, Zásilkovna a Česká pošta

On-line platba kartou

Platba v hotovosti nebo kartou na prodejně

Platba na dobírku nebo bankovním převodem

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar František B.
22.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlé vyřízení objednávky Perfektni komunikace
Avatar Petr H.
01.01.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Super komunikace .. naprosta spokojenost..
Avatar David Č.
11.09.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Komunikace Rychlost doručení Mají skladem
Celkový názor:
Doporučuji, rozhodně zde zase nakoupím...
   Garmin Enduro 2 Sapphire Solar, Titan Carbon Gray DLC/ Black Nylon Band
   Garmin Enduro 2 Sapphire Solar, Titan Carbon Gray DLC/ Black Nylon Band
   Garmin Enduro 2 Sapphire Solar, Titan Carbon Gray DLC/ Black Nylon Band
   Garmin Enduro 2 Sapphire Solar, Titan Carbon Gray DLC/ Black Nylon Band
   Garmin Enduro 2 Sapphire Solar, Titan Carbon Gray DLC/ Black Nylon Band
   Garmin Enduro 2 Sapphire Solar, Titan Carbon Gray DLC/ Black Nylon Band

   Garmin Enduro 2 Sapphire Solar, Titan Carbon Gray DLC/ Black Nylon Band

   23 490 Kč
   s DPH
   Dodací doba 3 až 4 prac. dny
   • safírové sklíčko (se solárním nabíjením)
   • kovové části těla z titanu
   • displej 1,4" (dotykové ovládání lze vypnout)
   • 70g (samotné hodinky 64g)
   • výdrž baterie: 714 hodin s GPS se solárním dobíjením / až 550 dní v úsporném režimu se solárním dobíjením
   • výkonná vestavěná LED svítilna (2x výkonnější než u F7X)
   • mapa TOPO Czech PRO Voucher - kód pro stažení mapy
   • předinstalované SKI mapy, topoActive Evropy, golfová hřiště
   • funkce Real Time Stamina
   • optické měření srdečního tepu a okysličení krve ze zápěstí (měří tep i pod vodou při plavání)
   • 3-osý kompas, gyroskop, barometrický výškoměr, akcelerometr, teploměr
   • bezkontaktní platby Garmin Pay
   • chytré funkce s Android a iOS telefony
   • Podpora Live STRAVA
   • funkce LiveTrack a GroupTrack
   • vodotěsné provedení do 10 ATM

   Množství

   Lehké sportovní GPS hodinky s 1,4" displejem krytým safírovým solárním sklíčkem, titanovou lunetou s DLC úpravou, tělem z tvrzeného polymeru se zabudovanou LED svítilnou a opravdu dlouhou výdrží. Voucher na mapu Topo Czech PRO v balení.

   Chytré GPS hodinky se skvělou kombinací všestranného sportovně-outdoorového využití, vysokou výkonností, nekompromisním funkčním vybavením, nízkou hmotností a extrémně dlouhou výdrží akumulátoru na 1 nabití. Solární dobíjení navíc poskytuje dlouhou výdrž baterie i pro extrémně dlouhé aktivity.

   • Až 150 hodin souvislého GPS záznamu s podporou solárního dobíjení1.
   • SatIQ™ automaticky volí režim GPS příjmu s ohledem na přesnost a výdrž.
   • Zobrazení podrobných map na displeji, plánování tras i z mobilního telefonu.
   • Vysoce jasná LED svítilna, 2x jasnější v porovnání s hodinkami Garmin Fénix 7X.
   • Sledování a vyhodnocení zátěže a regenerace, včetně tréninkových doporučení.

   Solární dobíjení baterie

   Výdrž až 34 dnů provozu v režimu chytrých hodinek, plus dalších 12 dnů při využití solárního dobíjení. Výdrž až 150 hodin podrobného GPS záznamu při využití solárního dobíjení.

   Pro extrémní podmínky

   Lehké a vysoce pevné pouzdro hodinek s velikostí 51 mm je doplněné o odolné safírové sklíčko, pod kterým se ukrývá 1,4″ displej s tlačítkovým i dotykovým ovládáním. Nylonový řemínek UltraFit je pohodlný i při dlouho trvajících aktivitách a v extrémních podmínkách.

   Duální ovládání

   Hodinky používají plnohodnotné tlačítkové ovládání, které je přesné a jisté i ve vodě nebo nízkých teplotách. Tlačítka nově doplňuje i dotykový displej, který je možné kdykoliv aktivovat a deaktivovat. Dotyk je skvělý například pro ovládání mapy.

   Funkce VO2 max

   Hodinky měří Funkce VO2 Max pro klasický i trialový běh. U trailového běhu přizpůsobuje výpočet podle podmínek na trase, které mohou mít vliv na výkon.

   Měření ultra dlouhých běhů

   Speciální sportovní profil je připravený pro příznivce ultra dlouhých běžeckých závodů. Sportovní profil zaznamenává nejen čas, vzdálenost a převýšení, ale dokáže stopovat i časy odpočinku a zaznamat časy strávené na občerstvovacích stanicích.

   Aplikace Adventure Racing

   Speciální sportovní profil je k dispozici pro závoty typu Adventure race. Sportovní profil umožňuje během závodu sledovat srdeční tep, nadmořskou výšku, časy úseků a další metriky a zaznamenávat trasu pomocí GPS. GPS trasa, ani GPS souřadnice se ale během závodu nezobrazují, aby nebyla porušena pravidla závodu. Obrazovka shrnutí pomáhá ověřit u závodní komise váš čas dokončení závodu.

   Funkce ClimbPro

   Funkce ClimbPro poskytuje podrobné informace a statistiky o výškovém profilu naplánované trasy. Funkce rozdělí trasu na jednotlivá stoupání a u každého z nich poskytne v reálném čase podrobné informace, včetně zbývajících metrů do vrcholu kopce.

   Funkce PacePro™

   Jedinečná funkce PacePro vám umožní naplánovat tempo závodu s ohledem na výškový profil trasy. Umožní naplánovat rychlejší tempo z kopce a pomalejší do kopce a je skvělou pomůckou pro udržení průměrného tempa na trati.

   Tempo s korekcí sklonu

   Funkce je vhodná pro běh v přírodě v kopcovitém terénu. Funkce umožňuje plánovat tempo běhu s ohledem na členitý terén tak, aby výsledný výkod odpovídal naplánovanému času.

   Předpověď výsledků

   Tato funkce vám na základě historie běhů a celkové kondice poskytne odhad, jaké by mohlo být vaše tempo a čas pro vzdálenost, kterou chcete uběhnout. Data o trendech vám ukážou vliv tréninku v průběhu času.

   Aklimatizace na výšku nebo teplotu

   Připravte se na významnější změnu prostředí. Při spárování s kompatibilním telefonem můžete sledovat, jak si vaše tělo vede v různých prostředích z hlediska aklimatizace na nadmořskou výšku nebo teplotu.

   Metriky výkonu

   K dispozici jsou pokročilé metriky tréninku, jako je například dynamika běhu, VO2 Max, stav aklimatizace podle teploty a nadmořské výšky, regenerační asistent, tréninkový efekt, vyhodnocení týdenní a měsíční tréninkové zátěže a další.

   Automatické stopování zastávek

   Během ultra dlouhých běhů budou vaše hodinky automaticky zaznamenávat čas strávený v občerstvovací stanici nebo na kontrolním bodě, takže si přestávky nemusíte hlídat sami.

   Všestranné sportovní využití

   K dispozici jsou přednahrané profily aktivit pro běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, golf, turistiku, veslování, lezení na stěně a další. Každý sport využívá svůj sportovní profil se samostatným nastavením obrazovek, funkcí a režimu spotřeby.

   Regenerační asistent

   Po každém tréninku, pomocí doporučené doby regenerace uvidíte, jak dlouho je třeba regenerovat, než budete připraveni na další náročný výkon. Tato funkce zohledňuje intenzitu tréninku i další faktory, jako je stres, denní aktivita nebo spánek.

   Denní doporučení tréninků

   Tréninková doporučení podle úrovně vaší kondice poskytují každodenní doporučení běhu a jízd na kole, podle aktuální tréninkové zátěže a stavu tréninku.

   Lyžování a skialpinismus

   Podrobné měření a vyhodnocení běžeckého i sjezdového lyžování a dokonce i skialpinismu nebo chůze na sněžnicích. Automatické vypínání stopek na lanovce, statistiky nastupaných a naklesaných metrů a mnohem, mnohem více..

   Běžecké lyžování

   Po spárování s hrudním pásem HRM-Pro™ Plus (prodává se samostatně) vám metrika lyžařského výkonu pomůže měřit aktuální zátěž při tréninku na běžkách.

   Surfování na vlnách

   Připravte se na vlny. Hodinky jsou kompatibilní s aplikací Surfline Sessions™, která vytváří video každé jízdy, kterou zachytíte na kameru Surfline®. Na videa se můžete podívat později a díky předplatnému Surfline Sessions zjistíte, jak jste si vedli.

   Jízda na horském kole

   Zajímají vás podrobnosti o jízdě na MTB kole? Hodinky změří parametry obtížnosti (Grit™) a plynulosti (Flow™) jízdy na projeté trati.

   Led svítilna

   Skvělým pomocníkem ve tmě a horších světelných podmínkách je vestavěná LED svítilna. Svítilna je neustále při ruce a umí svítit 4 úrovněmi bílého a 1 úrovní červeného světla. Svítilna hodinek Enduro 2 je navíc 2x jasnější než odpovídající svítilna u hodinek Fēnix® 7X.

   Technologie SatIQ™

   Technologie SatIQ umožňuje automaticky určit a nastavit nejvýhodnější režim příjmu satelitního signálu s ohledem na vyvážení maximální přesnosti určení pozice a výdrže baterie. Režim příjmu satelitního signálu se při tomto režimu mění dynamicky v průběhu záznamu aktivity.

   Vícepásmový příjem satelitního signálu

   Hodinky nabízejí přístup k několika globálním satelitním navigačním systémům (GPS, GLONASS, Galileo) a současně dokážou využít příjem více frekvencí GPS signálu. Výsledkem je maximální přesnost v prostředí s volným i zakrytým výhledem na oblohu.

   Funkce NextFork™

   Funkce při pohybu v terénu zobrazuje vzdálenost k další křižovatce tras a název trasy na této křižovatce.

   Data na mapovém displeji

   Zobrazte si důležité informace přímo na mapové stránce. Sledujte průběh trasy, okolní orientační body a důležitá datová pole na jediné obrazovce bez nutnosti přepínání.

   Barometr, kompas, výškoměr...

   Navigaci v terénu vám usnadní snímače ABC – výškoměr (Altimeter) pro zjištění nadmořské výšky, barometr (Barometer) pro sledování změn počasí a tříosý kompas (Compass). Všechny senzory je navíc možné automaticky nebo manuálně kalibrovat.

   Lyžařské mapy SkiView™

   Předinstalované mapy SkiView obsahují zákres a obtížnost sjezdovek ve více než 2000 ski resortech na celém světě. Hodinky navíc obsahují speciální lyřařské funkce s automatickým zaznamenáváním a vyhodnocením jízdy na lyžích.

   Podrobné TOPO mapy

   V paměti hodinek se nacházejí předinstalované mapy TopoActive Europe, které vám pomohou s orientací téměř kdekoliv, kam se dostanete. Hodinky z české distribuce jsou navíc doplněné o podrobné turistické mapy České republiky, které obsahují podrobnější mapová data, včetně turistických značených tras nebo cyklotras.

   Měření srdečního tepu ze zápěstí

   Získejte celodenní údaje o svém srdečním tepu – včetně upozornění na vysoký nebo nízký tep. Sledujte například i variabilitu srdečního tepu, podle které je určována míra zatížení organizmu. Snímač dokáže měřit tep dokonce i během plavání.

   Pulsní oxymetr

   Snímač Pulse Ox měří na zápěstí pomocí paprsků světla, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík. Tato hodnota je důležitá při sledování stavu aklimatizace nebo kvality spánku.

   Funkce Health Snapshot™

   Zaznamenejte dvouminutovou aktivitu a dozvíte se klíčové statistiky, jako je srdeční tep, variabilita srdečního tepu, okysličení krve, dýchání nebo stres. Potom na kompatibilním telefonu vytvořte pomocí aplikace Garmin Connect™ zprávu s těmito statistikami, kterou můžete jednoduše sdílet s ostatními.

   Funkce Body Battery™

   Využijte údaje o odchylkách srdečního tepu, stresu, spánku a další data a optimalizujte rezervy své tělesné energie. Lépe tak dokážete posoudit, kdy je čas na aktivitu a kdy potřebujete spíše odpočinek.

   Monitoring spánku

   Získejte záznam fází lehkého a hlubokého spánku a spánku ve fázi REM. Vše můžete sledovat na hodinkách i v aplikaci Garmin Connect na vašem telefonu.

   Měření frekvence dýchání

   Hodinky měří a zaznamenávají dechovou frekvenci v průběhu dne i během spánku. V hodinkách jsou navíc k dispozici dechová cvičení, která vám pomohou správně dýchat nebo se zbavit vysokého stressu.

   Sledování pitného režimu

   Zaznamenávejte si denní příjem tekutin, abyste nezanedbávali hydrataci. Když nastavíte automatický cíl, hodinky poskytnou i odhadovanou ztrátu potu a cíl se podle toho automaticky upraví.

   Chytrá oznámení

   Přímo na hodinkách můžete přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění, když hodinky spárujete kompatibilním telefonem.

   Hudební přehrávač

   Hodinky obsahují hudební přehrávač, který umí přehrávat skladby z disku hodinek přímo do Bluetooth sluchátek a současně je kompatibilní se streamovacími službami Spotify, Deezer nebo Amazon Music. U streamovacích služeb je možné své playlisty offline stáhnout na disk hodinek (může být vyžadován prémiový typ účtu).

   Platby Garmin Pay™

   Funkce umožňuje do hodinek zadat identifikační údaje o běžné platební kartě a poté s hodinkami platit namísto platební karty. Plateb Garmin Pay používají pro komunikaci s terminálem jen část identifikačních údajů platební karty a jsou bezpečnější než platba samotnou kartou. Platby jsou navíc chráněny heslem, údaje pro platbu vysílají hodinky vždy jen 1 minutu po aktivaci požadavku platby. Službu podporuje většina českých bank, bližší seznam najdete zde.

   Bezpečnostní funkce

   Hodinky obsahují bezpečnostní funkce, které umožňují manuálně nebo automaticky (funkce automatické detekce nehod) informovat vybrané kontakty o vaší aktuální poloze.

   Obchod Connect IQ™

   Platforma Connect IQ umožňuje do hodinek stáhnout doplňkové ciferníky, datová pole, aplikace a doplňky z Connect IQ aplikace.

   Obsah balení:

   • Enduro 2 s černým nylonovým řemínkem
   • náhradní silikonový řemínek
   • napájecí/datový kabel
   • manuál

   Garmin
   010-02754-01

   Parametry

   Rozměry:
   51 x 51 x 15.6 (mm)
   Hmotnost:
   70 g (samotné hodinky: 64 g)
   Displej - úhlopříčka:
   1,4"
   Displej - velikost, rozlišení:
   průměr 35.56, 280 x 280 pix.
   Displej - typ:
   barevný, transflektivní MIP (Memory-in-Pixel)
   Ovládání:
   Dotykový displej + tlačítka
   Vodotěsnost:
   10 ATM
   Výdrž s vypnutou GPS:
   až 34 /46 hod. s dobíjením jako chytré hodinky
   Výdrž s aktivní GPS:
   až 110 hod. s GPS / až 150 hod. s GPS a solár.dobíjením
   GPS přijímač:
   GPS/GLONASS/GALILEO
   Magnetický kompas + barovýškoměr:
   Ano
   Technologie ANT+ :
   Ano
   Bluetooth:
   Ano
   Metrika plavání:
   V bazénu i v přírodě
   Snímač tepu:
   Ano
   Možnost navigování
   Ano
   Lze použít jako hodinky
   Ano
   Barevný display
   Ano
   Virtual Partner® :
   ANO
   Virtual Racer™:
   ANO
   Intervalový tréning:
   ANO
   Vibrační upozornění:
   ANO
   Velikost pouzdra
   Velké ( nad 47 mm )
   Bezkontaktní platby
   Ano
   Materiál sklíčka
   Safírové

   Specifické reference

   Garmin Enduro 2 Sapphire Solar, Titan Carbon Gray DLC/ Black Nylon Band

   23 490 Kč
   s DPH