Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Proč nakoupit u nás

Více než 20 let zkušeností s navigacemi a chytrými hodinkami

Rádi pomůžeme a poradíme

Vlastní kamenná prodejna, servis a sklad v Brně

Produkty sami testujeme a používáme

Firmám poskytujeme stejné podmínky a péči jako fyzickým osobám

Prodejem to pro nás nekončí

Možnosti dopravy a platby

Osobní odběr v Brně zdarma

Doprava zdarma od 3.000 Kč

PPL, PPL Parcelshop a Parcelbox, Zásilkovna a Česká pošta

On-line platba kartou

Platba v hotovosti nebo kartou na prodejně

Platba na dobírku nebo bankovním převodem

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar František B.
22.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlé vyřízení objednávky Perfektni komunikace
Avatar Petr H.
01.01.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Super komunikace .. naprosta spokojenost..
Avatar David Č.
11.09.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Komunikace Rychlost doručení Mají skladem
Celkový názor:
Doporučuji, rozhodně zde zase nakoupím...
   Garmin vívosmart 5, černá (velikost L)
   Garmin vívosmart 5, černá (velikost L)
   Garmin vívosmart 5, černá (velikost L)
   Garmin vívosmart 5, černá (velikost L)
   Garmin vívosmart 5, černá (velikost L)
   Garmin vívosmart 5, černá (velikost L)

   Garmin vívosmart 5, černá (velikost L)

   3 490 Kč
   s DPH
   Dodací doba 3 až 4 prac. dny
   • elegantní chytrý náramek 
   • černobílý OLED displej
   • doba provozu až 7 dní
   • možné sdílení GPS z mob.telefonu pro záznam trasy
   • měření kroků, vzdálenosti, spálené kalorie
   • snímač tep. frekvence
   • pokročilé monitorování spánku s REM spánkem
   • měření hladiny kyslíku v krvi
   • smart notifikace - Bluetooth
   • VO2max, měření stresu, relaxační dýchací časovač
   • obvod zápěstí: 148 mm - 228 mm
   Množství

   Stylový fitness náramek vívosmart 5,  kombinace kovového vzhledu rámečku a silikonového pouzdra z něj dělá hezký nejen módní doplněk, který dokáže snímat tep přímo ze zápěstí pomocí optického čidla, zanamenat počet kroků, spálených kalorií, počet nastoupaných pater, míru stresu, vyhodnotit spánkové fáze, VO2max, a jiné. Nově má možnost sdílení GPS z chytrého mobilního telefonu pro záznam trasy pro běh, kolo a turistiky

   Velikost: obvod 148 mm - 228 mm, černá barva (L)

   Zajímavé funkce

   • snímač Pulse Ox - odhaduje úroveň saturace kyslíku v krvi. Vaše měření Pulse Ox závisí na řadě faktorů, včetně vašeho celkového zdraví a kondice. Kontrola vašeho Pulse Oxu může pomoci zjistit, jak vaše tělo absorbuje kyslík. Zapněte funkci, abyste měřili SpO2 přes noc, nebo ji můžete kdykoli použít k měření, abyste se dozvěděli více o vašem těle.

   • Pulse-Ox-Screen - rozšířené sledování spánku. Spánek je důležitý pro vaše celkové zdraví, pohodu a fyzickou výkonnost. VivoSmart4 sleduje vaše lehké, hluboké a REM fáze spánku spolu s pohybem po celou noc. Chcete-li přidat náhled, zapněte funkci Pulse Ox, abyste během spánku zobrazili hladinu kyslíku v krvi. Když se probudíte, můžete v aplikaci Garmin Connect ™ Mobile snadno prohlížet a porovnávat své stavy spánku.

   • Optimalizace energie - kontrola vaší energie na vívoasmart 5 využívá kombinaci stresu, variabilitu srdeční frekvence (HRV), údaje o spánku a aktivitě, abyste mohli kdykoli odhadnout energetické zásoby vašeho těla. Můžete tak efektivně naplánovat svůj den, optimalizovat časy činnosti a odpočinku. Vyšší počet indikuje, že jste připraveni být aktivní, zatímco nižší počet naznačuje, že budete možná muset odpočívat a odpočívat trochu předtím, než si cvičíte. 

   • Celodenní sledování stresu - pravděpodobně máte pocit stresu v určitém okamžiku vašeho dne, ale kolik? Váš vivoSmart4 vám umožní zjistit, kdy máte klidný, vyrovnaný nebo stresující den a všechno mezi tím. Sledování vašeho HRV (časový interval mezi každým srdcem), vypočítá a zobrazuje vaši úroveň napětí. K dispozici je také volitelná funkce "Relax Reminder", kterou můžete zapnout v aplikaci Garmin Connect. Pokud se vaše stresová úroveň zvýší během vašeho dne, poskytne vám výstrahu na vibraci na zápěstí a zobrazí zprávu ("Chvilku dýchat"), Abyste věděli, že je čas na odpočinek. Použijte relaxační dýchací časovač, který vás provede čtyřčlennou dýchací technikou, dokázal uklidnit vaši mysl a tělo.

   • Pro ženy - umožňuje sledování menstruačního cyklu či těhotenství. Funkce se nastaví v aplikaci Garmin Connect a názamek Vás pak upozorňuje případně na příchod menstruace, apod.
    
    

   Optický snímač v zápěstí

   Jedná se o funkčně nejzajímavější a doposud nejlépe vybavený fitness náramek, který Garmin momentálně nabízí. Nejdůležitější, ale rozhodně ne jedinou, inovací náramku je vestavěný optický snímač tepu. Vívosmart 5 měří tep přímo ze zápěstí ruky, nepotřebujete tedy žádné další čidlo a náramek je kdykoliv připraven k měření. Je schopen měřit srdeční tep průběžně, celý den a dokonce i během spánku. Vívosmart 5 určí klidový srdeční tep a zobrazí na displeji náramku. Měření srdečního tepu je důležité zejména pokud chcete zhubnout, zvýšit svoji kondici, vytrvalost nebo rychlost - je totiž dobré absolvovat tréninky nebo pohybové aktivity na konkrétní, správné, hladině srdečního tepu a je pro podobný trénink ideální a jednoduchou pomůckou.  Snímač srdečního tepu v náramku má ještě jednu důležitou funkci navíc - pokud používáte některý z GPS sporttesterů Garmin, které umí zaznamenat srdeční tep, může jim náramek vivoSmart4 tyto hodnoty bezdrátově předat. Funguje totiž jako snímač srdečního tepu s bezdrátovým ANT+ přenosem.

   Malý ale šikovný

   Náramek vívosmart 5 je vybaven velkým, dotykovým displejem, který je velmi dobře čitelný na slunci během dne a díky podsvícení i večer nebo v noci. Během dne měří počet asolvovaných kroků, prošlou vzdálenost a díky vestavěnému barometru i počet nastoupaných pater. V noci pak kvalitu a délku spánku. Minimální rozměry jej předurčují k nošení i k pracovnímu oblečení, na schůzkách vám ve spojení s chytrým telefonem (Android, iOS) poslouží jako diskrétní upozornění na příchozí hovory, sms zprávy, emaily a další tzv. notifikace. Při práci s počítačem nebo při sezení na místě měří dobu bez pohybu a upozorní, pokud je čas se pohnout. Podle posledních výzkumů má dlouhé sezení a nečinnost na lidské zdraví podobně neblahý vliv, jako kouření nebo nezdravá strava.

   Celý den na ruce

   Celý náramek je voděodolný a není nutné jej z ruky sundávat ani v případě, že jdete do sprchy nebo si chcete jít zaplavat. Má funkce jednoduchého sporttesteru, takže pokud rádi intenzivně chodíte, běháte nebo se věnujete cvičení ve fitness centru, můžete s náramkem všechny podobné aktivity zaznamenat a vyhodnotit v deníku Garmin Connect. Aerobic, yoga, karido cvičení, eliptické cvičení, apod. I tyto aktivity patří mezi cvičení, která můžete zaznamenat tímto náramkem. Po jejich skončení můžete zhodnotit, zda dosažený srdeční tep vede k hubnutí nebo k nárůstu kondice a vytrvalosti. Vívosmart 5 má funkci stopek, které během aktivity zobrazuje společně se zdolanou vzdáleností, spálenými kaloriemi nebo srdečním tepem.

   Náramek je předurčen pro příznivce sportu a fitness a může se stat skvělou pomůckou pro všechny, kteří hledají motivaci ke zvýšení kondice či boji s nadváhou. Funguje i jako samostatný snímač srdečního tepu.

   Garmin Connect

   Služba Garmin Connect je webový tréninkový deník pro ukládání, analýzu a sdílení sportovních aktivit zaznamenaných s hodinkami. Službu Garmin Connect  využívají milióny uživatelů na celém světě. Velkou výhodou pro české uživatele je jednoduché ovládání, které je k dispozici plně v českém jazyce. S Garmin Connect můžete snadno sledovat své pokroky dosažené za určité období, stejně, jako sdílet dosažené výsledky a absolvované trasy s přáteli a ostatními uživateli.

   Garmin
   010-02645-14

   Parametry

   Rozměry:
   vhodné pro obvod zápěstí obvod zápěstí 148–228 mm, 19,5 × 10,7 × 255 mm
   Hmotnost:
   26,5 g
   Displej - úhlopříčka:
   0,41 × 0,73"
   Displej - velikost, rozlišení:
   10,5 × 18,5 mm, 88 × 154 pixelů
   Displej - typ:
   černo/bílý OLED, negativní mód, duální orientace
   Ovládání:
   Dotykový displej + tlačítka
   Vodotěsnost:
   50 metrů
   Výdrž s vypnutou GPS:
   až 7 dní (bez sledování spánku Pulse Ox)
   Napájení:
   Akumulátor
   GPS přijímač:
   možné prostřednictvím chytrého mobilního telefonu
   Technologie ANT+ :
   Ano
   Bluetooth:
   Ano
   Snímač tepu:
   Ano
   Lze použít jako hodinky
   Ano

   Specifické reference

   Mohlo by se hodit

   Garmin vívosmart 5, černá (velikost L)

   Garmin vívosmart 5, černá (velikost L)

   3 490 Kč
   s DPH