Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Proč nakoupit u nás

Více než 20 let zkušeností s navigacemi a chytrými hodinkami

Rádi pomůžeme a poradíme

Vlastní kamenná prodejna, servis a sklad v Brně

Produkty sami testujeme a používáme

Firmám poskytujeme stejné podmínky a péči jako fyzickým osobám

Prodejem to pro nás nekončí

Možnosti dopravy a platby

Osobní odběr v Brně zdarma

Doprava zdarma od 3.000 Kč

PPL, PPL Parcelshop a Parcelbox, Zásilkovna a Česká pošta

On-line platba kartou

Platba v hotovosti nebo kartou na prodejně

Platba na dobírku nebo bankovním převodem

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar František B.
22.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlé vyřízení objednávky Perfektni komunikace
Avatar Petr H.
01.01.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Super komunikace .. naprosta spokojenost..
Avatar David Č.
11.09.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Komunikace Rychlost doručení Mají skladem
Celkový názor:
Doporučuji, rozhodně zde zase nakoupím...
   Garmin Forerunner 55 Blue
   Garmin Forerunner 55 Blue
   Garmin Forerunner 55 Blue
   Garmin Forerunner 55 Blue
   Garmin Forerunner 55 Blue
   Garmin Forerunner 55 Blue
   Garmin Forerunner 55 Blue

   Garmin Forerunner 55 Blue

   3 990 Kč
   s DPH
   Dodání 5–8 týdnů
   • tréninkové hodinky s integrovaným GPS/GALILEO/GLONASS
   • doba provozu až 20 hodin s GPS / 14 dnů jako smart hodinky
   • intervalový trénink, osobní rekordy a cíle
   • výkonostní vyhodnocení pomocí VO2max
   • optický snímač tepu
   • podpora ANT+, Bluetooth, Garmin Connect
   • PACEPRO, předpověď výsledků, odhad doby regenerace
   • virtuální běžecký trenér, ukazatel míry stresu
   Množství

   Garmin Forerunner 55  jsou velmi lehké (37g) běžecké GPS hodinky. Hodí se nejen pro běh a jiné aktivity, ale i pro každodenní život. Předností Forerunneru 55 je tlačítkové ovládání, které funguje spolehlivě i v dešti nebo ve vodě a barevný displej se skvělou čitelností na slunci a s podsvícením i pro za šera a tmy.

   Vestavěný krokoměr patří ke standardní výbavě většiny moderních sportovních hodinek, stejně jako možnost měření délky a kvality spánku. Monitoring denních aktivit je doplněný o celodenní průběžné měření srdečního tepu, včetně automatické detekce klidového srdečního tepu. V případě, že chcete hodinky využít pro měření vnitřních fitness aktivit jako je jóga, kardio nebo HIIT, je možné hodinky využít a čas, srdeční tep, případně tempo sledovat a zaznamenat bez zapnutého GPS přijímače.

   NOVĚ PŘIDÁNA FUNKCE PLAVÁNÍ (v bazénu) - metrika plavání (délka, vzdálenost, tempo, počet zápřahů, účinnost plavání (SWOLF), kalorie), rozpoznání stylu plavání (kraul, znak, prsa...), časovač odpočinku (manuální/automatický), záznam srdečního tepu

    Virtuální trenér - hodinky mají bezplatné tréninkové plány, které obsahují pokyny od odborných koučů, které se přizpůsobí vám a vašim cílům

   Denně navržené tréninky - navrhnou doporučení pro každodenní běh, s různou intenzitou na základě vaší historie tréninku, úrovně kondice a doby regenerace

   Technologie PACEPRO ™ - tato funkce pomůže naplánovat strategii závodu a navrhne tempo na záklacě GPS pro vybranou trasu nebo vzdálenost v aplikaci Garmin Connect

   Predikce výsledku - při zadání vzdálenosti pro běh, vám hodinky ukážou předpokládaný čas dokončení, na základě historie vašich tréninků. 

   Kadence - chcete vylepšit svoji běžící formu? Použijte výstrahy kadence, abyste věděli, kdy jste překročili cílový rozsah kadence.

   Poradce pro regeneraci - poskytnutí času tělu na zotavení mezi tréninky je zásadní. Po každém tréninku vám vestavěná funkce doby zotavení dá vědět, jak dlouho odpočívat před další aktivitou

   Sledování míry stresu - zjistěte, zda máte klidný, vyrovnaný nebo stresující den. Hodinky vás upozorní při jeho zvýšení a nabídnou provedení krátké dechové aktivity

   Body Battery - sledujte své energetické hladiny v těle, abyste našli nejlepší časy pro aktivitu a odpočinek

    Garmin Forerunner 55 také nabízejí vyhodnocení dalších užitečných informací o vašem těle jako je například: odhad vašeho "fitness věku", počet nádechů/výdechů za minutu, či kolik minut jste za týden strávili ve vyšší tepové zóně. Pro ženy užitečné sledování a předpověď menstruace. 

    Pokud jsou hodinky připojené k chytrému mobilnímu telefonu, je možné využívat bezpečnostní funkce, které na předem nastavené telefonní číslo pošlou v případě nouze informaci o potřebě pomoci. Žádost o pomoc je možné vyvolat ručně nebo automaticky. Funkce Incident detection automaticky detekuje nehodu a v nastalé situaci vyšle automaticky žádost o pomoc. Druhou možností je funkce Assistence, kterou je možné využít v tísni a kterou vyvoláte ručně kombinací kláves. Bezpečnostní funkce využívají připojený mobilní telefon a s žádostí o pomoc odesílají i aktuální pozici/umístění hodinek.

   Podpora stažitelných Connect IQ vzhledů ciferníků umožňuje změnit podobu ciferníku podle přání nebo potřeby. K dispozici je široká škála volně stažitelných vzhledů, mezi kterými můžete vybírat elegantní, praktické, dobře čitelné s velkými ciframi nebo takové, které vás budou motivovat k větší míře pohybu či změně životního stylu.

   Pokud se věnujete třeba i cyklistice, případně in-line bruslení nebo lyžování, bude se vám u hodinek hodit možnost využití více sportovních profilů. V každém z těchto profilů si hodinky pamatují samostatné nastavení - při běhu můžete sledovat tempo (min/km), při jízdě na kole rychlost (km/h)... V každém z profilů je možné uživatelsky na displeji nastavit kombinaci veličin, které chcete při dané aktivitě sledovat (např. tempo/čas/vzdálenost). V případě podobného nastavení profilů není nutné v okamžiku změny typu sportu hodinky složitě přenastavovat, stačí jednoduše zvolit jiný sportovní profil.

   Samostatnou a často opomíjenou funkcí hodinek je tréninkový deník Garmin Connect. Ačkoliv se často v popisu Garmin sporttesterů nepopisuje, tvoří velkou část hodnoty sportovních GPS hodinek Garmin. Garmin Connect je on-line tréninkový deník, který schraňuje, vyhodnocuje a případně sdílí záznamy ze sportovních aktivit. Garmin Connect je buď přístupný z počítače (PC, iOS) na webové stránce https://connect.garmin.com nebo jako mobilní aplikace Garmin Connect Mobile pro chytré telefony a tablety (iOS, Android). Garmin Connect, který je k dispozici plně v českém jazyce, umí vyhodnotit většinu outdoorových nebo indoorových sportů, a nejen zobrazit GPS záznam aktivity nad mapou, ale i kombinovat záznamy výškového profilu, tempa, tepové frekvence, rychlosti... a celé řady dalších veličin. Jakékoliv záznamy můžete poslat přátelům pomocí emailu či jednoduchého odkazu nebo jednoduše sdílet pomocí sociálních sítí.

   Garmin
   010-02562-12

   Parametry

   Rozměry:
   42 x 42 x 11,6 mm
   Hmotnost:
   37 g
   Displej - úhlopříčka:
   1,04"
   Displej - velikost, rozlišení:
   26,3 mm, 208 x 208 pix.
   Displej - typ:
   barevný, transflektivní MIP (Memory-in-Pixel)
   Ovládání:
   Tlačítka
   Vodotěsnost:
   50 metrů
   Výdrž s vypnutou GPS:
   až 14 dní jako chytré hodinky
   Výdrž s aktivní GPS:
   až 20 hodin s GPS
   GPS přijímač:
   GPS / GLONASS / GALILEO
   Technologie ANT+ :
   Ano
   Druh:
   Náramkové
   Bluetooth:
   Ano
   Metrika plavání:
   V bazénu
   Snímač tepu:
   Ano - vestavěný
   Zobrazované hodnoty
   Rozšířené a nastavitelné
   Lze použít jako hodinky
   Ano
   Virtual Partner® :
   Ne
   Virtual Racer™:
   Ne
   Intervalový tréning:
   ANO
   Vibrační upozornění:
   ANO
   Velikost pouzdra
   Malé ( do 42mm )

   Specifické reference

   Garmin Forerunner 55 Blue

   Garmin Forerunner 55 Blue

   3 990 Kč
   s DPH