Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Proč nakoupit u nás

Více než 20 let zkušeností s navigacemi a chytrými hodinkami

Rádi pomůžeme a poradíme

Vlastní kamenná prodejna, servis a sklad v Brně

Produkty sami testujeme a používáme

Firmám poskytujeme stejné podmínky a péči jako fyzickým osobám

Prodejem to pro nás nekončí

Možnosti dopravy a platby

Osobní odběr v Brně zdarma

Doprava zdarma od 3.000 Kč

PPL, PPL Parcelshop a Parcelbox, Zásilkovna a Česká pošta

On-line platba kartou

Platba v hotovosti nebo kartou na prodejně

Platba na dobírku nebo bankovním převodem

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar František B.
22.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlé vyřízení objednávky Perfektni komunikace
Avatar Petr H.
01.01.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Super komunikace .. naprosta spokojenost..
Avatar David Č.
11.09.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Komunikace Rychlost doručení Mají skladem
Celkový názor:
Doporučuji, rozhodně zde zase nakoupím...
   Garmin zumo XT
   Garmin zumo XT
   Garmin zumo XT
   Garmin zumo XT
   Garmin zumo XT
   Garmin zumo XT
   Garmin zumo XT

   Garmin zumo XT

   11 490 Kč
   s DPH
   Dodání 2 - 3 pracovní dny
   • 5,5" otočný dotykový displej, rozlišení 1280x720 pix
   • podrobná silniční mapa Evropy s bezplatnou aktualizací
   • přednahraná topografická mapa Evropy
   • Topo Czech PRO Voucher - kód pro stažení mapy
   • práce se satelitními snímky - BirdsEye
   • funkce Round trips
   • Garmin Adventurous Routing™
   • vysoká odolnost (voda, prach, UV záření, otřesy)
   • Bluetooth, živá doprava
   • výdrž baterie až 6 hodin
   Množství

   U motocyklové navigace Garmin Zumo XT zaujme na první pohled skvěle čitelný 5,5" velký, otočný displej umožňující ovládání i v rukavicích. Z funkcí stojí za zmínku výpočet přes zatáčkovité trasy, plánovač okružních trasmultimediální přehrávač a přes telefon dokáže přijímat informace o dopravě a počasí (Live služby). Součástí dodávky je kompletní sada pro uchycení na motocykl. Menu navigace lze samozřejmě nastavit i do českého jazyka.

   Jednoduše pak lze přepínat mezi silničními mapami, či topografickými, které spousta motorkářů uvítá. Navigace umí také pracovat s BirtsEye satelitnimí snímky, které mohou být nápomocné při plánování trasy a představě, jaký profil trasa má. V navigaci také lze nastavit zda-li chce řidič zatáčkovitou trasu, kopcovitou, po užších cestách či hlavních tazích. Navigace pak dokáže upozornit na ostřejší zatáčku, změnu rychlosti, apod. Prodloužila se také výdrž baterie až na 6 hodin, při nastavení displeje na 100% je výdrž až 3,5 hodiny, ale pokud je navigace zasazená do držáku s externím napájením z motocyklu (vše je součástí balení), není řidič limitován touto výdrží. Garmin Zumo XT lze také propojit se satelitním komunikátorem inReach. Tuto funkci ocení dobrodruzi, kteří se vydávají do končin, které nejsou pokryté žádným mobilním operátorem a chtějí být (i pro jistotu) ve spojení.

   Displej

   Mezi přednosti navigace Garmin Zumo XT patří 5,5" velký,otočný, výborně čitelný displej s dotykovou technologií pro snadné ovládání i v rukavicích. Duální orientace displeje umožňuje zvolit si zda chcete navigaci použít na výšku nebo na šířku. Většina přenosných navigací tradičně zobrazuje mapy na displeji orientovaném na šířku. Existuje ale řada řidičů, kteří si myslí, že zobrazení na výšku by jim poskytlo na displeji více informací o tom, kam vede jejich trasa na mapě (zatáčky, tvar odbočení, křižovatky, blížící se manévr...). Displej postavený na výšku má lepší možnost zobrazit více informací o mapě a trase ve směru jízdy. Pokud si tedy otočíte displej na výšku, zjistíte, že je to pravda. Displej na výšku ale na druhou stranu postrádá přehled o okolí trasy, který je často potřeba při jízdě městem.

   Orientace na výšku se tedy hodí při dlouhých trasách a při jízdě po dálnici, orientaci na šířku je výhodnější volit ve městě a v místech, kde se pohybujete pomaleji a čeká vás větší množství manévrů na menším území.

   Detailní mapy a funkce

   Lifetime - řada Garmin zumo XT obsahuje předehranou podrobnou mapu 45 zemí Evropy s bezplatnou doživotní aktualizací, která je dostupná až 4x do roka pomocí bezplatné aplikace Garmin Express

   Garmin Real Directions™ - technologie Garmin Real DirectionsTM je schopna za jízdy řidiči poskytovat jasnější navigační instrukce, například: "Za nádražím odbočte vpravo". Díky těmto jasnějším hlasovým pokynům se můžete více věnovat řízení vozidla aniž by bylo nutné příliš často sledovat displej navigace.

   Náhledy křižovatek - navigace pomáhá řidiči na víceproudých komunikacích se správným zařazením do jízdního pruhu buď funkcí photoReal Junction View (fotonáhled křižovatky) nebo Active Lane Guidance (aktivní řazení do pruhů). Aktivní řazení do jízdních pruhů, narozdíl od fotografie, informuje řidiče pomocí živé simulace probíhající na displeji, ve kterém jízdním pruhu se má s automobilem držet.

   Okružní trasy - jedná se o velmi praktickou funkci, která Vám na základě vstupních parametrů naplánuje dvě až tři odlišné trasy. Využívá se např. tehdy, kdy máte dvě hodiny čas na projížďku a nechcete se zabývat složitým plánováním. Nejdříve zvolíte výchozí bod (jedná se zároveň o místo kam se budete vracet) a poté vyberete parametr trasy (délku, čas, průjezdní bod).

   Konektivita, multimédia

   Bluetooth® umožňuje připojení jak s mobilním telefonem tak s BT audio sadou. Série zumo poté využívá bezdrátový přenos hlasových povelů do Vaší přilby. U většiny mobilních telefonů dochází k přenesení informace o volajícím, takže se na displeji navigace zobrazí jeho jméno a můžete dotykem hovor přijmout nebo odmítnout. Přes Bluetooth je možné načíst celou hudební knihovnu Vašeho iPodu nebo iPhonu a přes displej navigace ovládat přehrávač médií

   Smartphone Link je zdarma stažitelná aplikace pro Váš iPhone® nebo Android™ , která Vám skrze internetové připojení telefonu umožní zobrazit například informace o "živé" dopravní situaci na trase nebo počasí v cílové destinaci. Aplikace umožňuje i přenos oblíbených míst, naposledy vyhledávaných položek nebo online hledání v databázi Foursquare. (Živé dopravní informace nemusí fungovat se všemi typy mobilních telefonů.)

   Sdílení a záznam trasy - všechny navigace řady zumo umožňují podrobné zaznamenání Vámi projetých tras a následné sdílení s přáteli pomocí webu Garmin Connect . Pokud na tomto webu naleznete trasu která Vás zaujme, je možné jí stáhnout pomocí USB kabelu do Vašeho přístroje a nechat se po ní navigovat.

   Obsah balení:

   • navigační přístroj zumo XT Europe45
   • předehraná mapa silniční City Navigator Europe NT s aktualizací
   • předehraná topo mapa Evropy, snímky BirdsEye
   • Topo Czech PRO Voucher - kód pro stažení mapy
   • držák s uchycením na motocykl
   • motocyklový napájecí kabel
   • držák s přísavkou na sklo
   • CL napájecí kabel do cig.zapalovače
   • USB datový kabel
   • český manuál
   Garmin
   010-02296-10

   Parametry

   Rozměry:
   88 x 148 x 24 mm
   Hmotnost:
   262 g
   Displej - úhlopříčka:
   5,5" (13,9 cm)
   Displej - velikost, rozlišení:
   121 x 68 mm, 1280 x 720 pix.
   Displej - typ:
   HD barevný TFT, podsvícený, kapacitní, Multi-Touch, duální orientace
   Ovládání:
   Dotykový displej
   Vodotěsnost:
   IPX7
   Výdrž s aktivní GPS:
   až 6 hod., při nastavení 100% jasu displeje až 3,5 hod.
   Mapy Evropy:
   Silniční a topografické, BirdsEye snímky
   GPS přijímač:
   GPS/GLONASS/GALILEO
   microSD slot:
   Ano
   Bezplatná aktualizace map
   Ano
   Mapy
   Evropa
   Příjem dopravních informací:
   pomocí chytrého mob.telefonu
   Plánovač trasy:
   Ano
   Bluetooth:
   Ano
   Výpočet alternativních tras
   Ano
   Podrobná databáze adres v ČR
   Ano
   Držák
   Aktivní
   3D model terénu
   Ano
   Wifi:
   Ano

   Specifické reference

   Garmin zumo XT

   11 490 Kč
   s DPH