Tacx NEO Bike - chytré kolo/cyklotrenažér Zvětšit

Tacx NEO Bike - chytré kolo/cyklotrenažér

 • chytrý elektromagnetický cyklotrenažér
 • výkon až 2200 W
 • simulace jízdy z kopce a po různých površích
 • možnost simlulace stoupání se sklonem až 25%
 • měření výkonu s vysokou přesností do 1%
 • Bluetooth, ANT+ 
 • propojitelnost s aplikacemi Zwift, Rouvy nebo Tacx
 • dokáže měřit rychlost, kadenci a výkon
 • integrované ventilátory a držák na tablet

Více informací

T8000.61

62 990 Kč

Tacx NEO Bike je revoluční inteligentní kolo/cyklotrenažér, který vám umožní trénovat. Tichý, výkonný a přesný, díky tomu je jízda na kole v interiéru pozoruhodně realistická a zábavná. NEO Bike trenažér měří polohu levé a pravé nohy, aby analyzoval vaši techniku šlapání a pomohl vám vyvinout účinnější záběr. Při propojení se softwarem Tacx nebo aplikací Zwift a Rouvy, reálně simuluje danou jízdu vibracemi, povrch po kterém virtálně jedete (dlažební kostky, štěrk, apod.)

 • velice tichá jízda
 • simulaci reálné jízdy ve vnitřních prostorách zajišťuje tzv. dynamická setrvačnost
 • simulace jízdy do kopce a různého povrchu (dlažební kostky, polní cesta, apod.)
 • maximální možný výkon až 2200 W
 • realistická simulace sklonu až 25%
 • skvělá přesnost měření výkonu do 1%
 • integrované ventilátory, které řídíte vaším výkonem, srdečním tepem nebo rychlostí
 • 4,5 ”displej a 2 USB porty, pro napájení příslušenství

 

32 integrovaných neodymových magnetů se postará o vysokou brzdnou sílu i výkon. Cyklotrenažér NEO Bike zaručuje maximální stabilitu, a to i při výbušných spurtech až do výkonu 2200 W. Nové provedení motoru poskytuje větší výkon při nízkých rychlostech. Výsledkem je mnohem věrnější zážitek z jízdy při stoupání nebo rozjezdu.

REALISTICKÁ JÍZDA - simulaci reálné jízdy ve vnitřních prostorách zajišťuje tzv. dynamická setrvačnost, která kompenzuje váhu, rychlost a úhel sklonu tak, aby jízda byla maximálně realistická. Fce simulace v kombinaci se softwarem Tacx nebo aplikací Zwift vyvolává vibrace trenažéru a simuluje tak pocit jízdy po různých typech silničních povrchů, jako jsou třeba dlažební kostky nebo štěrk. Trenažer také dokáže věrně simulovat jízdu z kopce

PLNĚ SOBĚSTAČNÝ - Trenažér Neo Bike je plně soběstačný a pro provoz nutně nepotřebuje telefon/tablet/PC ani napájení ze sítě 220V. V případě, že Neo Bike nepropojíte s chytrou elektronikou, můžete zátěž řídit ručně pomocí ovládacích tlačítek na brzdových páčkách, pokud nepřipojíte kabel na 220V, bude Neo Bike potřebnou energii vyrábět sám a nebude jen simulovat jízdu z kopce nebo různé typy povrchů.

PŘESNÝ A SPOLEHLIVÝ - sledujte svůj výkon a pokrok pomocí spolehlivých a konzistentních měření - není nutná žádná kalibrace. To zahrnuje sílu, rychlost a kadenci, měřeno přesně do 1%.

NASTAVITELNÁ GEOMETRIE - Nastavte si pedály, sedlo, řídítka, oplet a délku klik a máte kolo přesně podle svých představ. Nastavení může být přesně shodné s vaším silničním nebo triatlonovým kolem. Možnost snadného nastavení geometrie oceníte i v případě, kdy Neo Bike používá více cyklistů, kteří mají jiné tělesné parametry. Sdílení trenažéru s manželem/manželkou, přítelem/přítelkyní nebo dětmi nebylo nikdy tak snadné.

PROPOJITELNOST S RŮZNÝMI ZAŘÍZENÍMI - je možné propojit s tabletem, mobilním telefonem či počítačem či Garmin sporttestery. Lze jej propojit s různými oblíbenými aplikacemi jako jsou: Rouvy nebo Zwift či Tacx. Trenažér lze připojit k několika zařízením najednou. Je možné využívat tréninkový software a zároveň jízdu nahrávat a sledovat na cyklopočítači nebo hodinkách Garmin. Aplikace Tacx obsahuje více než 100 reálných videotras, ze kterých si můžete vybrat, zda-li se chcete vydat do hor, či po hladkých rovných cestách.

VÍCE, NEŽ REALITA - jízdy na Neo Bike je skutečným zážitkem a přináší více emocí, než jízda na jakémkoliv jiném trenažéru. Virtuální řazení umožňuje pomocí mobilní aplikace jednoduše definovat převody, které chcete na kole mít. Změna převodů za jízdy je k dispozici pomocí tlačítek na brzdových klikách a zvuk i vibrace při změně převodů dodávají pocit reálné jízdy. Pomocí aplikací pro virtuální trénink, jako je například Tacx, Rouvy nebo Zwift, si můžete projet etapy slavných cyklistických závodů nebo si z klidu domova prohlédnout a projet trasy z celého světa. Nejstrmější alpská stoupání, rovinaté trasy v údolích, trasy pro silniční i horská kola a ještě mnohem více. Stačí pár minut na převlečení a jste bez ohledu na dení nebo roční dobu připraveni na jedinečný cyklistický zážitek.

TRÉNINKOVÉ PLÁNY TACX - k dispozici jsou strukturované tréninkové plány přímo pro vaši výkonnostní úroveň. Pomohou vám dosáhnout vašich cílů. Můžete si zazávodit s ostatními, nahrávat GPS data, jezdit podle 3D map a mnoho dalších věcí.

 

Proč nakupovat u nás

Navigacím rozumíme.

Poradíme i v případě potíží.

V oboru se pohybujeme 20 let.

Udržujeme rozumné ceny.

Nabízíme pouze kvalitní přístroje.
 

Poradíme Vám

Naše zákaznická linka je k dispozici v pracovní dny od 8:30 do 17:00

Telefon:+420 549 212 597

Napsat zprávu