Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Proč nakoupit u nás

Více než 20 let zkušeností s navigacemi a chytrými hodinkami

Rádi pomůžeme a poradíme

Vlastní kamenná prodejna, servis a sklad v Brně

Produkty sami testujeme a používáme

Firmám poskytujeme stejné podmínky a péči jako fyzickým osobám

Prodejem to pro nás nekončí

Možnosti dopravy a platby

Osobní odběr v Brně zdarma

Doprava zdarma od 3.000 Kč

PPL, PPL Parcelshop a Parcelbox, Zásilkovna a Česká pošta

On-line platba kartou

Platba v hotovosti nebo kartou na prodejně

Platba na dobírku nebo bankovním převodem

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar David Č.
11.09.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Komunikace Rychlost doručení Mají skladem
Celkový názor:
Doporučuji, rozhodně zde zase nakoupím...
Avatar Jaroslav P.
01.08.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
vše ok
Avatar Petr P.
01.06.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Komunikace Cena Vyber zbozi
Celkový názor:
Objednal jsem zbozi, u ktereho bylo dodani uvedeno jako 2-3 dny. Ihned jsem byl kontaktovan, ze doba dodani se lisi a je problizne tyden. Po necelem tydnu jsem byl informovan o terminu odeslani a vse bylo doruceno. Za me se jedna o spravnou komunikaci.
   Garmin Forerunner 255 Music Black
   Garmin Forerunner 255 Music Black
   Garmin Forerunner 255 Music Black
   Garmin Forerunner 255 Music Black
   Garmin Forerunner 255 Music Black
   Garmin Forerunner 255 Music Black
   Garmin Forerunner 255 Music Black
   Garmin Forerunner 255 Music Black

   Garmin Forerunner 255 Music Black

   8 990 Kč
   s DPH
   Dodání 2 - 3 pracovní dny
   • sklíčko Corning Gorilla Glass 3
   • úložiště na hudbu
   • výdrž baterie: až 30 h. s GPS / až 14 dní smartwatch / až 6,5 h. s hudbou a všemi GPS systémy
   • příjem satelitních systémů: GPS, GLONASS a GALILEO současně + vícefrekvenční
   • bezkontaktní platby - Garmin Pay
   • doporučené denní tréninky, Garmin Coach
   • stav tréninku, tréninkový efekt, doba regenerace, PacePro, Healt Snapshot
   • Oxymetr 
   Množství

   Sportovní hodinky Garmin Forerunner 255 jsou nyní ve dvou velikostech. Varianta 255 má průměr těla 45,6 mm a velikost displeje 1,3“. Varianta 255S má průměr těla 41 mm a velikost displeje 1,1“ (liší se také výdrží). Displej je krytý Gorilla Glass3 tvrzeným sklíčkem, tělo hodinek je z polymeru vystuženého vlákny. Jako jeho předchůdce Forerunner 245 lze vybírat varianty s úložištěm na hudbu a bez. Nyní mají Forerunner 255 spoustu inovativních funkcí, které ocení nejen běžci, ale také ostatní uživatelé. V hodinkách je předinstalovaných více než 30 aktivit, včetně triatlonu, navigace po trase, apod. Také nově přibyl v této řadě barometrický výškoměr a také bezkontaktní platby – Garmin Pay

    

   Výdrž akumulátoru      Forerunner 255          Forerunner 255S
   Režim chytrých hodinek        až 14 dní            až 12 dní
        
   Pouze GPS        až 30 hodin            až 26 hodin
   Všechny satelitní systémy        až 25 hodin            až 20 hodin
   Všechny satelitní systémy a více pásem        až 16 hodin            až 13 hodin
   Všechny satelitní systémy a hudba        až 6,5 hodiny*            až 5,5 hodiny*
        
        

   * pouze varianta Music (s úložištěm na hudbu)

   NOVÉ A VYLEPŠENÉ FUNKCE

   Ranní zpráva

   Získejte přehled o svém spánku hned po probuzení – společně se stavem variability srdečního tepu (VST) a předpovědí počasí. Zprávu si můžete přizpůsobit, aby obsahovala informace, které vás zajímají.

   Stav VST

   Získejte lepší přehled o celkovém zdraví, tréninku a regeneraci na základě i variabilitu srdečního tepu, během spánku, díky technologii vyvinuté naším týmem Firstbeat Analytics™.

   Doplněk závod

   Připravte se na další závod pomocí tréninkových tipů, přizpůsobených doporučených denních tréninků a odhadů času dokončení na základě podrobností o trase, počasí a výkonu.

   Doporučené denní tréninky

   Zobrazte celý týden doporučených denních tréninků, které se přizpůsobí po každém běhu, aby odpovídaly vašemu výkonu a regeneraci a nadcházejícím závodům v kalendáři aplikace Garmin Connect™ v telefonu.

   Garmin coach

   Bezplatné adaptivní adaptivní tréninkový plán zahrnují programy pro 5 km, 10 km a půlmaraton, a nabízejí pokyny profesionálních trenérů, které se přizpůsobí vám a vašim cílům.

   Stav tréninku

   Díky novým ukazatelům, jako je stav VST, nedávná tréninková historie a výkonnost, získáte lepší přehled o celkovém úsilí – a jestli trénujete efektivně, na maximum nebo nadměrně.

   Funkce pacepro

   Funkce PacePro vám pomůže udržet tempo s ohledem na stoupání nebo klesání běžecké trasy.

   Zhodnocení výkonu

   Při běhu hodinky analyzují tempo, srdeční tep a variabilitu srdečního tepu, a v reálném čase posuzují vaši schopnost podat výkon.

   Training effect

   Zjistěte, jak vaše tréninky ovlivňují výdrž, rychlost a výkon díky funkci aerobní a anaerobní zpětné vazby Training Effect ukazují, jak trénink ovlivňuje rozvoj vytrvalosti, rychlosti a výkonu.

   Běžecký výkon

   Když používáte snímač Running Dynamics Pod nebo HRM-Pro™, na zápěstí se vám bude průběžně měřit, jakou silou působíte při běhu na zem.

   Předpověď výsledků

   Získejte na základě historie běhů a celkové kondice odhad, jaké by mohlo být vaše tempo pro vzdálenost 5 km, 10 km – nebo dokonce půlmaraton. Údaje o trendech navíc ukazují vliv tréninku v průběhu času.

   Podpora vícepásmového systému

   Přístup k několika globálním satelitním navigačním systémům a více frekvencím vysílaným z navigačních satelitů poskytuje větší přesnost v oblastech, kde se signály GNSS odrážejí, slábnou, nebo kam obvykle neproniknou, a zajistí tak přesné hodnoty uběhnuté vzdálenosti a rychlosti i v náročném terénu.

   Měření srdečního tepu ze zápěstí

   Hodinky nepřetržitě měří váš srdeční tep pomocí našeho snímače srdečního tepu nejnovější generace a upozorní vás, pokud je v klidovém režimu příliš nízký nebo naopak příliš vysoký. Pomáhají také měřit, jak velkou námahu během aktivit vyvíjíte, dokonce i během plavání.

   Funkce Body Battery™

   Sledujte úroveň energie svého těla, abyste si vhodně naplánovali aktivity i odpočinek.

   Monitoring spánku

   Získejte skóre kvality spánku a informace o tom, jak jej můžete zlepšit. Můžete sledovat dokonce různé fáze spánku, srdeční tep, stres, okysličení krve nebo dýchání.

   Snímač pulzního oxymetru

   Snímač pulzního oxymetru ze zápěstí měří hladinu nasycení krve kyslíkem a poskytuje cenná data pro výškovou aklimatizaci nebo pokročilé sledování spánku.

   Funkce pro ženy

   Aplikaci Garmin Connect můžete použít i pro sledování menstruačního cyklu nebo průběhu těhotenství. Zaznamenávejte příznaky, získejte tipy pro cvičení a výživu.

   Funkce Health Snapshot™

   Zaznamenejte dvouminutovou aktivitu a zjistěte důležité statistiky, jako je srdeční tep2, variabilita srdečního tepu, nasycení krve kyslíkem, dýchání nebo stres. Potom na svém kompatibilním smartphonem vytvořte pomocí aplikace Garmin Connect™ zprávu s těmito statistikami, kterou můžete sdílet.

   Trasy

   V aplikaci Garmin Connect můžete vytvářet nebo vyhledávat stávající trasy, takže vám nikdy nedojdou místa vhodná k tréninku. Plánovat je můžete i na dalších platformách, jako například Strava a Komoot, a potom je automaticky synchronizovat s chytrými hodinkami Forerunner.

   Hudba na zápěstí – u varianty MUSIC

   Vestavěný hudební přehrávač s kapacitou až 500 skladeb a možností stahovat playlisty z účtu ve službě Spotify®, Deezer nebo Amazon Music (může vyžadovat předplatné).

   Garmin Connect

   Sledujte informace o svém zdraví a kondici, spojte se a soutěžte s kamarády, získávejte odznaky plněním výzev a další – to vše v jedné bezplatné aplikaci nevyžadující žádné předplatné.

   Obchod Connect IQ™

   Garmin Connect IQ™ je platforma, pomocí které je možné do hodinek doprogramovat a dohrát obsah, jako jsou vzhledy hodinek, datová pole a různé aplikace zaměřené nejen na sport a zdraví.

   Bezkontaktní platby Garmin Pay

   Bezkontaktní platby Garmin Pay patří k nejzajímavějším chytrým funkcím hodinek. Ve virtuální peněžence hodinek je možné zaregistrovat klasickou platební kartu (podmínkou je, aby vydávající banka podporovala platby Garmin Pay) a dále platit hodinkami namísto vaší běžné platební karty. Hodinky při platbě nevyžadují ani přítomnost originální platební karty, ani nutnost mít připojený mobilní telefon. Hodinky jsou pro placení naprosto samostatné. Zabezpečení platby je zajištěno PIN kódem, který si při aktivaci peněženky sami zvolíte. Dokud hodinky nesundáte z ruky, vyžadují zadání PIN kódu jen při první platbě. U všech plateb (i u plateb nad 500 Kč) není následně potřeba zadávat PIN kód k platbě na platebním terminálu u obchodníka. Seznam bank, které podporují platby Garmin Pay najdete zde.

   Platby hodinkami mají přitom vyšší zabezpečení, než běžné platební karty. Důvodem je, že při platbách hodinkami si terminály mezi sebou neposílají kompletní informace o čísle karty a jejím majiteli. Tím, že se PIN nezadává na platebním terminálu současně nehrozí jeho prozrazení. Hodinky jsou současně ze všech platebních nástrojů vždy po ruce a nejblíže platebnímu terminálu. Platby hodinkami jsou tak velmi pohodlné a bezpečné.

   Chytré funkce při propojení se SMARTphonem

   Samozřejmostí jsou SMART funkce při spárování s chytrým mobilním telefonem. Hodinky řady Forerunner 255 jsou kompatibilní s chytrými telefony s operačními systémy iOS a Android. Po připojení telefonu se na displeji hodinek objeví informace o příchozích voláních, SMS a dalších notifikacích. Z displeje hodinek můžete ovládat hudební přehrávač v telefonu, včetně nastavení hlasitosti nebo přeskakování skladeb. Na displeji hodinek můžete sledovat informace o předpovědi počasí, je také možné nastavit telefonní čísla, na která se odešle nouzová zpráva, pokud hodinky automaticky vyhodnotí, že došlo k nehodě. Při zobrazení příchozích volání se na displeji hodinek objevuje nejen číslo volajícího, ale také jméno, které je převzaté z telefonního seznamu.

   Obsah balení:

   • Forerunner 255 Music Black
   • USB napájecí a datový kabel)
   • český manuál
   Garmin
   010-02641-30

   Parametry

   Rozměry:
   45,6 × 45,6 × 12,9 (mm) (pro obvod zápěstí 130–205 mm)
   Hmotnost:
   49 g
   Displej - úhlopříčka:
   1,3"
   Displej - velikost, rozlišení:
   průměr 33 mm, 260 x 260 pixelů
   Displej - typ:
   barevný, transflektivní MIP (Memory-in-Pixel)
   Ovládání:
   Tlačítka
   Vodotěsnost:
   5 ATM
   Výdrž s vypnutou GPS:
   až 14 dní v režimu chytrých hodinek
   Výdrž s aktivní GPS:
   až 30 hodin s GPS, s hudbou 6,5 hodiny
   GPS přijímač:
   GPS / GLONASS / GALILEO + vícefrekvenční příjem
   Technologie ANT+ :
   Ano
   Druh:
   Náramkové
   Bluetooth:
   Ano
   Metrika plavání:
   V bazénu i v přírodě
   Snímač tepu:
   Ano - vestavěný
   Zobrazované hodnoty
   Rozšířené a nastavitelné
   Lze použít jako hodinky
   Ano
   Wifi:
   Ano
   Barevný display
   Ano
   Intervalový tréning:
   ANO
   Vibrační upozornění:
   ANO
   Velikost pouzdra
   Střední ( do 47 mm )
   Bezkontaktní platby
   Ano

   Specifické reference

   Garmin Forerunner 255 Music Black

   Garmin Forerunner 255 Music Black

   8 990 Kč
   s DPH