Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Proč nakoupit u nás

Více než 20 let zkušeností s navigacemi a chytrými hodinkami

Rádi pomůžeme a poradíme

Vlastní kamenná prodejna, servis a sklad v Brně

Produkty sami testujeme a používáme

Firmám poskytujeme stejné podmínky a péči jako fyzickým osobám

Prodejem to pro nás nekončí

Možnosti dopravy a platby

Osobní odběr v Brně zdarma

Doprava zdarma od 3.000 Kč

PPL, PPL Parcelshop a Parcelbox, Zásilkovna a Česká pošta

On-line platba kartou

Platba v hotovosti nebo kartou na prodejně

Platba na dobírku nebo bankovním převodem

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar David Č.
11.09.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Komunikace Rychlost doručení Mají skladem
Celkový názor:
Doporučuji, rozhodně zde zase nakoupím...
Avatar Jaroslav P.
01.08.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
vše ok
Avatar Petr P.
01.06.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Komunikace Cena Vyber zbozi
Celkový názor:
Objednal jsem zbozi, u ktereho bylo dodani uvedeno jako 2-3 dny. Ihned jsem byl kontaktovan, ze doba dodani se lisi a je problizne tyden. Po necelem tydnu jsem byl informovan o terminu odeslani a vse bylo doruceno. Za me se jedna o spravnou komunikaci.
   Garmin epix Sapphire, Titan/ White Silicone Band
   Garmin epix Sapphire, Titan/ White Silicone Band
   Garmin epix Sapphire, Titan/ White Silicone Band
   Garmin epix Sapphire, Titan/ White Silicone Band
   Garmin epix Sapphire, Titan/ White Silicone Band
   Garmin epix Sapphire, Titan/ White Silicone Band
   Garmin epix Sapphire, Titan/ White Silicone Band
   Garmin epix Sapphire, Titan/ White Silicone Band
   Garmin epix Sapphire, Titan/ White Silicone Band

   Garmin epix Sapphire, Titan/ White Silicone Band

   20 990 Kč
   s DPH
   Dodání 2 - 3 pracovní dny
   • safírové sklíčko, kovové části z titanu
   • AMOLED displej 1,3" s rozlišením 454 x 454 pix.
   • hmotnost: 70 g (samotné hodinky: 47 g)
   • maximální výdrž baterie: až 75 hod. s GPS / až 21 dní jako chytré hodinky
   • Podpora Live STRAVA segmentů
   • mapa TOPO Czech PRO Voucher
   • ANT+, Bluetooth, Wi-Fi
   • TopoActive celého světa
   • Garmin Pay
   Množství

   epix PRO je prémiová série chytrých hodinek Garmin se sportovně outdoorovým zaměřením, proto je vždy součástí balení podribná turistická mapa České republiky TOPO Czech PRO

   epix PRO velikostí displeje odpovídají variantě fēnix 7, ovšem zde v kombinaci se zářivým 1.3" AMOLED displejem, který disponuje skvělou čitelností i na přímém slunci. Samozřejmostí je možnost nastavení módu zobrazení (zhasínání nebo trvalé zapnutí). I tak ale výdrž hodinek překračuje vše, co aktuálně nabízí trh v oblasti dotykových modelů.

   Režim chytrých hodinek až 16 dní / 6 dní při trvale zapnutém displeji
   Režim hodinek v úsporném režimu až 21 dní
   Pouze GPS až 42 hodin / 30 hodin při trvale zapnutém displeji
   Všechny satelitní systémy až 32 hodin / 24 hodin při trvale zapnutém displeji
   Všechny satelitní systémy a více pásem* až 20 hodin / 15 hodin při trvale zapnutém displeji
   Všechny satelitní systémy a hudba až 10 hodin / 9 hodin při trvale zapnutém displeji
   Režim GPS s maximální výdrží až 75 hodin
   Expediční aktivita GPS až 14 dní

   * pouze varianta se safírovým sklíčkem (tento model si aktuálně prohlížíte)

   Modely řady epix PRO mají většinou safírové sklíčko. V rámci této prémiové řady pak hodinky navíc disponují příjmem satelitního signálu na více frekvencích současně. Zároveň mají i menší váhu - 70 g s řemínkem (samotné hodinky pak pouze 47 g) a vnitřní paměť 32 GB.

   Obdobně jako celá řada nových modelů Garmin fēnix 7, i řada epix má duální ovládání. Tento zcela nový koncept ovládání přináší plnohodnotné ovládání tlačítky i dotykovým displejem, čímž spojuje výhody obou možností. Toto ovládání si navíc můžete pro jednotlivé aktivity přizpůsobit.

   epix PRO je možné používat jak v náročném prostředí, tak i v běžném životě. Tělo je vyrobeno z prémiových materiálů, většina modelů navíc i ve variantě s titanovým tělem. V kombinaci s elegantním designem však lze model epix nosit jak při běžném životě, tak i a na společenské akce.

   Funkce, které oceníte při běžném nošení

   PULZNÍ OXYMETR

   Snímač Pulse Ox2 měří, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík. Tato hodnota je důležitá nejen při sledování aklimatizace nebo kvality spánku, ale také v případě virózy, která může mít vliv na fukci okysličení krve.

   MĚŘENÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ

   Variabilita srdečního tepu a srdeční tep jsou veličiny, které dokáže měřit optický snímač na zadní straně hodinek. Data jsou měřena a zaznamenávána v průběhu celého dne i noci a lze tak posoudit například i zatížení organismu.

   ZATÍŽENÍ ORGANISMU

   Funkce Stress Score měří úroveň zatížení organizmu a dává cenné informace vhodné pro dávkování tréninku, odpočinku a případně změnu životního stylu. Funkce Stress Score je zdrojem informací pro funkci Body Battery.

   FUNKCE BODY BATTERY™

   Funkce využívá údaje o odchylkách srdečního tepu, zatížení organizmu, kvality spánku a další data a počítá rovnováhu mezi odpočinkem či regenerací a výdejem energie. Hodnotu Body Battery vyjadřuje pomocí hodnoty od 0 do 100.

   MĚŘENÍ FREKVENCE DÝCHÁNÍ

   Hodinky měří a zaznamenávají dechovou frekvenci v průběhu dne i během spánku. V hodinkách jsou navíc k dispozici dechová cvičení, která vám pomohou správně dýchat nebo se zbavit vysokého stresu.

   MONITORING SPÁNKU

   Měření délky a kvality spánku obsahuje jak rozpis fází lehkého a hlubokého spánku a spánku ve fázi REM, tak i vliv spánku na dobití tělesné energie Body Battery, skóre spánku nebo doporučení pro jeho zlepšení.

   SLEDOVÁNÍ PITNÉHO REŽIMU

   Zaznamenávejte si denní příjem tekutin, abyste nezanedbávali hydrataci. Pokud nastavíte automatický cíl, hodinky poskytnou i odhadovanou ztrátu tekutin během pohybových aktivit a denní cíl příjmu tekutin se podle toho automaticky upraví.

   Garmin epix - gym

   Funkce pro sportovní aktivity

   GPS, kompas, barometr a další čidla

   Garmin epix PRO dokáží přijímat a pracovat se signálem tří nejrozšířenějších globálních satelitních systémů: americký GPS, ruský GLONASS a evropské Galileo. Nově lze použít i vícefrekvenční zaměřování v expedičním režimu hodinek, pro přesnější určení polohy. Základním satelitním systémem nadále zůstává GPS a satelitní funkce jsou tak v popisu často zjednodušeně označované jako „GPS“. Satelitní signál se využívá především pro sportovní a navigační funkce hodinek. GPS je schopné spolehlivě a přesně měřit pozici, rychlost, tempo, vzdálenost, čas a celou řadu odvozených veličin. Hodinky pomocí GPS zobrazují na displeji i vaši aktuální pozici v mapové stránce a případně navigují na zadaný cíl po automaticky nebo předem naplánované trase. Hodinky jsou doplněné o řadu věstavěných čidel - elektromagnetický kompas, barometrický výškoměr, teploměr, akcelerometr a gyroskop, optický snímač srdečního tepu schopný na zápěstí měřit i tep a okysličení krve (pulsní oxymetr). Vylepšený optický snímač tepu nabízí rychlejší odezvu a přesnější měření a nově je schopný měřit srdeční tep i ve vodě během plavání.

   Všestranné sportovní využití

   Rozsahem profilů sportovních aktivit jsou epix PRO rovněž špičkovým sporttestrem s podrobným měřením a vyhodnocením široké škály sportovních aktivit, pokročilým plánováním tréninků a vyhodnocováním výkonosti. K dispozici jsou profily pro běh, cyklistiku, plavání, lyžování, veslování, golf, triatlon, fitness, silový trénink, surfing a řadu dalších venkovních i halových sportů. Každý z profilů si navíc můžete upravit podle svých potřeb, datová pole a obrazovky jsou libovolně nastavitelné. U aktivit si lze nastavit alarmy (na srdeční tep, vzdálenost, tempo/rychlost atd.), délky okruhů, vytvářet a stahovat tréninky (včetně intervalových) a cíle. Po uložení se zaznamenaná aktivita automaticky přenese do tréninkového denníku Garmin Connect. Přenos dat se uskutečňuje bezdrátově prostřednictvím Bluetooth/chytrého telefonu, pomocí registrované WiFi nebo ručně pomocí USB kabelu a počítače s internetovým připojením. Po uložení aktivity jsou k dispozici data s komplexním vyhodnocením tréninku, včetně doporučené doby regenerace, tréninkového efektu a přehledných grafů v aplikaci. Zaznamenaná data můžete na dálku sdílet s přáteli nebo s trenérem. Prostředí hodinek i tréninkového deníku je k dispozici plně v českém jazyce.

   Hodinky jsou také uzpůsobeny pro celodenní monitorování pohybových aktivit a zdravotních ukazatelů: kroky, vystoupaná patra, spálené kalorie, aktivní minuty, celodenní průběh srdečního tepu, okysličení krve (pulsní oxymetr), kvality spánku a na základě všech naměřených hodnot jsou schopné vyhodnotit mimo jiné i míru zatížení a regenerace (stress score), hodnotu zbývající fyzické energie (Body Battery), průměrný klidový srdeční tep a další parametry.

   Bezkontaktní platby Garmin Pay

   Bezkontaktní platby Garmin Pay patří k nejzajímavějším chytrým funkcím hodinek. Ve virtuální peněžence hodinek je možné zaregistrovat klasickou platební kartu (podmínkou je, aby vydávající banka podporovala platby Garmin Pay) a dále platit hodinkami namísto vaší běžné platební karty. Hodinky při platbě nevyžadují ani přítomnost originální platební karty, ani nutnost mít připojený mobilní telefon. Hodinky jsou pro placení naprosto samostatné. Zabezpečení platby je zajištěno PIN kódem, který si při aktivaci peněženky sami zvolíte. Dokud hodinky nesundáte z ruky, vyžadují zadání PIN kódu jen při první platbě. U všech plateb (i u plateb nad 500 Kč) není následně potřeba zadávat PIN kód k platbě na platebním terminálu u obchodníka.

   Platby hodinkami mají přitom vyšší zabezpečení, než běžné platební karty. Důvodem je, že při platbách hodinkami si terminály mezi sebou neposílají kompletní informace o čísle karty a jejím majiteli. Tím, že se PIN nezadává na platebním terminálu současně nehrozí jeho prozrazení. Hodinky jsou současně ze všech platebních nástrojů vždy po ruce a nejblíže platebnímu terminálu. Platby hodinkami jsou tak velmi pohodlné a bezpečné.

   Připojení externích čidel

   Prostřednictvím bezdrátového připojení ANT+ a Bluetooth lze hodinky spárovat s dalšími externími snímači, jako jsou hrudní pásy pro měření srdečního tepu, snímače pro měření běžecké dynamiky (délku kroku, vertikální oscilaci, dobu kontaktu nohy se zemí, vyvážení levé/pravé nohy), čidla rychlosti a kadence pro cyklistiku, cyklistickými wattmetry, různými trenažéry v posilovnách, externím teplotním čidlem Garmin Tempe, oxymetrem MOXY a dalšími. Propojení je možné také např. s cyklistickým radarem Varia nebo využít hodinky jako dálkové ovládání akční kamery VIRB. Připojením na externí čidlo je možné do vyhodnocení aktivity dostat další důležitá data, jako je teplota, kadence, výkon, okysličení krve a pod.

   Chytré funkce při propojení se SMARTphonem

   Samozřejmostí jsou SMART funkce při spárování s chytrým mobilním telefonem. Hodinky řady epix jsou kompatibilní s chytrými telefony s operačními systémy iOS a Android. Po připojení telefonu se na displeji hodinek objeví informace o příchozích voláních, SMS a dalších notifikacích. Z displeje hodinek můžete ovládat hudební přehrávač v telefonu, včetně nastavení hlasitosti nebo přeskakování skladeb. Na displeji hodinek můžete sledovat informace o předpovědi počasí, je také možné nastavit telefonní čísla, na která se odešle nouzová zpráva, pokud hodinky automaticky vyhodnotí, že došlo k nehodě. Při zobrazení příchozích volání se na displeji hodinek objevuje nejen číslo volajícího, ale také jméno, které je převzaté z telefonního seznamu.

   Garmin
   010-02582-21

   Parametry

   Rozměry:
   47 x 47 x 14.5 mm
   Hmotnost:
   70 g (samotné hodinky: 47 g)
   Displej - úhlopříčka:
   1.3"
   Displej - velikost, rozlišení:
   průměr 33.02 mm, 454 x 454 pixelů
   Displej - typ:
   AMOLED
   Ovládání:
   Dotykový displej + tlačítka
   Vodotěsnost:
   10 ATM
   Výdrž s vypnutou GPS:
   až 21 dnů v režimu úspory
   Výdrž s aktivní GPS:
   až 75 hod. s GPS
   Mapy ČR:
   Turistická 1:10 000
   GPS přijímač:
   GPS / GLONASS / GALILEO + vícefrekvenční polohování
   Magnetický kompas + barovýškoměr:
   Ano
   Technologie ANT+ :
   Ano
   Mapy
   SKI mapy, topoActive celého Světa, golfová hřiště, voucher na Topo Czech PRO
   Bluetooth:
   Ano
   Metrika plavání:
   V bazénu i v přírodě
   Snímač tepu:
   Ano
   Možnost navigování
   Ano
   Lze použít jako hodinky
   Ano
   Wifi:
   Ano
   Barevný display
   Ano
   Virtual Partner® :
   ANO
   Virtual Racer™:
   ANO
   Intervalový tréning:
   ANO
   Vibrační upozornění:
   ANO
   Velikost pouzdra
   Střední ( do 47 mm )
   Bezkontaktní platby
   Ano
   Materiál sklíčka
   Safírové
   Barva
   bílé

   Specifické reference

   Garmin epix PRO Sapphire, Titan/ White Silicone Band

   Garmin epix Sapphire, Titan/ White Silicone Band

   20 990 Kč
   s DPH