Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Proč nakoupit u nás

Více než 20 let zkušeností s navigacemi a chytrými hodinkami

Rádi pomůžeme a poradíme

Vlastní kamenná prodejna, servis a sklad v Brně

Produkty sami testujeme a používáme

Firmám poskytujeme stejné podmínky a péči jako fyzickým osobám

Prodejem to pro nás nekončí

Možnosti dopravy a platby

Osobní odběr v Brně zdarma

Doprava zdarma od 3.000 Kč

PPL, PPL Parcelshop a Parcelbox, Zásilkovna a Česká pošta

On-line platba kartou

Platba v hotovosti nebo kartou na prodejně

Platba na dobírku nebo bankovním převodem

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar David Č.
11.09.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Komunikace Rychlost doručení Mají skladem
Celkový názor:
Doporučuji, rozhodně zde zase nakoupím...
Avatar Jaroslav P.
01.08.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
vše ok
Avatar Petr P.
01.06.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Komunikace Cena Vyber zbozi
Celkový názor:
Objednal jsem zbozi, u ktereho bylo dodani uvedeno jako 2-3 dny. Ihned jsem byl kontaktovan, ze doba dodani se lisi a je problizne tyden. Po necelem tydnu jsem byl informovan o terminu odeslani a vse bylo doruceno. Za me se jedna o spravnou komunikaci.
   Garmin Venu Sq, Slate/Gray Band
   Garmin Venu Sq, Slate/Gray Band
   Garmin Venu Sq, Slate/Gray Band
   Garmin Venu Sq, Slate/Gray Band
   Garmin Venu Sq, Slate/Gray Band
   Garmin Venu Sq, Slate/Gray Band
   Garmin Venu Sq, Slate/Gray Band

   Garmin Venu Sq, Slate/Gray Band

   3 490 Kč
   s DPH
   Dostupnost 1 až 2 týdny
   • sportovní chytré hodinky s 1,3" mm displej
   • barevný, dotykový LCD displej
   • ovládání hudby přehrávané z mob.telefonu
   • výdrž až 6 dní smartwatch/ až 14 hod. s GPS
   • extrémně lehké 37.6 g 
   • integrovaný optický snímač tepu, měří tep i při plavání
   • Bluetooth, Smart funkce, ANT+, BLE, NFC
   • průměr pouzdra hodinek 40,6 mm, vhodné pro zápěstí o velikosti 125 - 190 mm
   Množství

   Garmin venu Sq Music je zcela nová řada sportovních hodinek, která má jednoduchý elegantní design čtvercového typu. Jedná se o upravený model stávajících kulatých hodinek venu - průměr displeje je o něco větší - 1,3" - ale namísto AMOLED displeje je zde použito klasické LCD s rozlišením 240x240 pixelů. I přes tento větší displej jsou Garmin venu Sq fyzicky o trochu menší - mají pouhých 40.6 x 37.0 mm, což má vliv i na výdrž akumulátoru, která je zde podobná variantě s AMOLED displejem - 6 dní v režimu chytrých hodinek a 14 hodin na GPSve variantě s hudbou a GPS pak 6 hodin. Je však nutné si uvědomit, že zatímco u AMOLED displeje těchto hodnot dosáhnete pouze při vypnutém displeji, u LCD je to v zapnutém režimu. Automatické zhasínání/rozsvěcování displeje se samozřejmě dá nastavit na automatiku. Oproti vyššímu modelu venu ale nemají barovýškoměr a na to navázané funkce (např. zde není nastoupaná/sestoupaná výškaani třeba nastoupaná patra). Rovněž hudbu/playlisty lze nahrát pouze do varriant, které nesou označení Music.

   Garmin venu Sq mají v podstatě stejné základní funkce jako jsou smartnotifikace, krokoměr, spánkový monitor, počítání spálených kalorií. Při sportu vám sdělí veškeré údaje, které si můžete nastavit do datových polí v hodinkách (rychlost, vzdálenost, čas strávený na aktivitě, apod.) nebo měření okysličení krve. Všechny modely mají i Wi-Fi připojení, běžeckého trenéra Garmin Coach, nicméně animované fitness cvičení naleznete opět pouze v modelech s AMOLED displejem. Dále si můžete vybrat z více než 20 předinstalovaných aplikací/sportů, včetně jógy, pilates nebo dechových cvičení.

   Užitečné funkce

   Body Battery Energy Monitoring – hodinky vám ukáží energetické hladiny vašeho těla po celý den, abyste našli nejlepší časy pro aktivitu a odpočinek.

   Sledování dýchání – jak již z názvu vyplívá, hodinky sledují vaše dýchání po celý den i v noci. Také nabízejí různé strukturované dechové aktivity. Pokud si chcete odpočinout nebo se soustředit, můžete zahájit dechovou aktivitu. Tyto hodinky sledují váš stres a dýchání, aby vám pomohly lépe porozumět tomu, jak dýcháte

   Senzor Pulse Ox - měří saturaci kyslíku v krvi během dne a při spánku, aby ukázal, jak dobře vaše tělo absorbuje kyslík. Rozšířené sledování spánku. Získejte úplný obrázek o tom, jak spíte, s rozpisem vašich lehkých, hlubokých a REM fází spánku, stejně jako okysličení krve a respiračních údajů.

   Sledování menstruačního cyklu -  i u předchozích modelů byla tato funkce, nyní je ale rozšířená o dechová cvičení, pro navození pohody. Aplikace Garmin Connect vám umožní sledovat váš cyklus, zaznamenávat fyzické a emoční příznaky a dozvědět se o tréninku a výživě během každé fáze vašeho cyklu. Získejte informace o sledování cyklu přímo na zápěstí. Budete mít možnost vidět dobová připomenutí, podrobnosti cyklu a příznaky zaznamenané pro daný den. Uvidíte, jestli máte klidný, vyrovnaný nebo stresující den. Hodinky vás případně vyzvou, abyste provedli krátkou dechovou aktivitu.

   Sledování hydratace - zůstat hydratovaný je důležité pro vaši pohodu. Zadávejte příjem vody do hodinek. Ty vám pak sdělí, zda-li jste dostatečně hydratovaní, či nikoliv.

   Wi-Fi připojení – slouží k synchronizaci dat z hodinek s tréninkovým deníkem Garmin Connect, kde se ukládají veškeré vaše aktivity.

   Venu mají více než 20 předinstalovaných aktivit (které lze rozšiřovat o další, stažením z IQ Connect) jako je běh, kolo, sjezdové lyžování, plavání, pilates, a další. Jako u předchozího modelu zůstali v hodinkách funkce Bluetooth, ANT+, Garmin Pay (bezkontaktní placení), nabízí možnost sledování celodenních aktivit. Je možné stanovit cílový počet kroků na den, sledovat ušlou vzdálenost, počet kroků, zobrazit spálené kalorie, a to včetně těch pasivních. Při delším sezení nebo jiné nečinnosti Vás hodinky upozorní zprávou na displeji, že je na čase vstát a projít se. Díky vestavěné GPS dokáží hodinky velmi přesně zaznamenat zdolanou vzdálenost, rychlost/tempo a čas tréninku nebo výletu. Ve spojení se snímačem tepové frekvence zároveň přesně zaznamenají spálené kalorie a tepovou frekvenci, spočítají míru stresu, či stanoví věk podle kondice nebo vypočítají VO2max.

   Garmin Connect

   Služba Garmin Connect  je webový tréninkový deník pro ukládání, analýzu a sdílení sportovních aktivit zaznamenaných s hodinkami. Službu Garmin Connect  využívají milióny uživatelů na celém světě. Velkou výhodou pro české uživatele je jednoduché ovládání, které je k dispozici plně v českém jazyce. S Garmin Connect můžete snadno sledovat své pokroky dosažené za určité období, stejně, jako sdílet dosažené výsledky a absolvované trasy s přáteli a ostatními uživateli.

   Garmin
   010-02427-10

   Parametry

   Rozměry:
   40.6 x 37.0 x 11.5 mm
   Hmotnost:
   37.6 g
   Displej - úhlopříčka:
   1.3"
   Displej - velikost, rozlišení:
   33.1 mm, 240 x 240 pix.
   Displej - typ:
   barevný LCD
   Ovládání:
   Dotykový displej + tlačítka
   Vodotěsnost:
   50 metrů
   Výdrž s vypnutou GPS:
   až 6 dní (GPS / funkce chytrých hodinek)
   Výdrž s aktivní GPS:
   až 14 hodin
   GPS přijímač:
   Ano
   Magnetický kompas + barovýškoměr:
   Ano
   Technologie ANT+ :
   Ano
   Bluetooth:
   Ano
   Metrika plavání:
   V bazénu
   Snímač tepu:
   Ano - vestavěný
   Lze použít jako hodinky
   Ano
   Wifi:
   Ano
   Barevný display
   Ano
   Vibrační upozornění:
   ANO
   Velikost pouzdra
   Malé ( do 42mm )
   Bezkontaktní platby
   Ano

   Specifické reference

   Garmin Venu Sq, Slate/Gray Band

   Garmin Venu Sq, Slate/Gray Band

   3 490 Kč
   s DPH