Garmin Montana 700 PRO - DOSTUPNÉ ZAČÁTKEM KVĚTNA 2022 Zvětšit

Garmin Montana 700 PRO - DOSTUPNÉ ZAČÁTKEM KVĚTNA 2022

 • velký dotykový displej s úhlopříčkou 5"
 • tříosý elektromagnetický kompas
 • vodotěsný, nárazu odolný přístroj (vojenský standard MIL-STD 810)
 • barometrický výškoměr
 • výdrž li-ion baterie, až 18 hodin s GPS
 • vysocecitlivý čip GPS/GLONASS/GALILEO
 • turistická mapa Topo Czech PRO 1:10 000
 • navigační mapa TopoActive Europe
 • Podpora satelitních snímků BirdsEye

Více informací

010-02133-01

14 690 Kč

Garmin Montana 700 je přímým nástupcem staršího modelu Montana 610. Navíc je zde najdete chipset pro příjem evropeského satelitního signálu GALILEO a výrazně se zvětšil displej - na 5" (úhlopříčka 12,7 cm s rozměry 64,8 x 108 mm), přičemž se zvětšila i výdrž na akumulátor - 18 hodin ve standardním GPS módu a až 2 týdny v expedičním módu. Alternativně lze případně nabíjet pomocí 3AA baterií (nicméně je nutno dokoupit speciální kryt, kam se baterie umístí).

Základní vlastnosti

Odolnost, široká škála navigačních funkcí, velký 5" dotykový displej s automatickým překlápěním obrazu na výšku nebo na šířku, rychlé přepínání mezi profily outdoor/auto/moto/moře, podpora hlasové navigace pro použití v automobilu a hlasový výstup pro použití na motocyklu patří mezi hlavní přednosti této navigace.

Odolná konstrukce - Robustní a voděodolná navigace odpovídá americkým vojenským standardům (MIL-STD-810). Velký 5-palcový displej lze ovládat dotykem i v rukavicích.

Mapy TopoActive Europe - Navigace obsahuje přednahrané mapy TopoActive Europe. Tyto podklady obsahují údaje jako nadmořskou výšku, pobřeží, řeky, orientační body a další informace.

Mapa TOPO Czech Pro - Navigace obsahuje voucher pro stažení podrobné mapy ČR v měřítku 1:10000
satelit

Satelitní zobrazení - Stáhněte si přímo do navigace satelitní snímky BirdsEye (není vyžadováno roční předplatné), pracujte s foto-realistickými podklady a orientujte se podle nich.

Snímače ABC - Navigaci v terénu vám usnadní snímače ABC – výškoměr (Altimeter) poskytující data o nadmořské výšce, barometr (Barometer) sledující počasí a tříosý elektronický kompas (Compass).

Služba Active Weather - Ve spojení s mobilním telefonem dokáží hodinky zobrazovat detailní informace o aktuálním počasí, hodinovou předpověď, předpověď na následující 4 dny a nebo vývoj teploty a vlhkosti vzduchu. Stačí navigaci spojit s aplikací Garmin Connect™.

Sledování psů - Lovci a cvičitelé ocení, že navigaci Montana lze propojit s kompatibilními přístroji z řady Astro® nebo Alpha® (prodávají se samostatně), což usnadní například sledování loveckých psů v terénu.

Satelitní příjem - Podpora několika různých satelitních systémů (GPS, GLONASS a Galileo) umožňuje přístroji Montana 700 příjem signálu v náročnějších prostředích, než by bylo možné pouze se systémem GPS.

Sdílení polohy - Díky funkci LiveTrack můžete ze své navigace bezdrátově sdílet údaje konkrétním pozvaným osobám. Vaši přátelé a blízcí tak snadno získají přístup k vaší aktuální trase.

Režim EXPEDICE - S navigací Montana se můžete vydat také na pořádně dlouhé výpravy. Mimořádně úsporný režim GPS umožní záznam trasy až týden na jedno nabití.

Volitelné způsoby napájení - K napájení může sloužit li-ion baterie, která vydrží až 18 hodin na jedno nabití. Alternativně lze případně nabíjet pomocí 3AA baterií (je třeba nutno dokoupit speciální kryt, kam se baterie umístí - katalog 010-12881-04).

Různé možnosti uchycení - Díky široké nabídce kompatibilních držáků (prodávají se samostatně) můžete navigaci upevnit například na čtyřkolku, loď, motocykl a také v autě nebo karavanu.

Konektivita - rozšiřitelnost - výbava

Garmin Montana 700 nabízí bezdrátovou technologii ANT+, integrovaný barometrický výškoměr a tříosý elektromagnetický kompas, který nevyžaduje při určení směru držení navigace ve vodorovné poloze. Podpora bezdrátové technologie ANT+ nabízí pro náročnější uživatele možnost využití fitness funkcíMontana 700 umožňuje připojení bezdrátového snímače srdečního tepu, cyklistického snímače kadence šlapání a otáček kola (přístroj zaznamenává kadenci šlapání), externího teplotního čidla, případně bezdrátový přenos informací mezi dvěma kompatibilními GPS přijímači přímo v terénu. Díky své všestranosti může posloužit i jako motocyklová, automobilová nebo námořní navigace (přístroj umožňuje hlasovou navigaci pomocí napájeného stojánku do automobilu). Unikátní vlastností navigace Montana je řešení jejího napájení. Montana pro napájení používá výměnný akumulátor s výdrží až 18 hodin provozu. Pokud Montana používá LiIon akumulátor, je schopna ho při použití automobilového nebo motocyklového stojánku automaticky dobíjet z externího zdroje napájení. Z ostatních funkcí Montana nabízí například možnost výpočtu plochy pozemku, možnost vlastní definice úvodní obrazovky nebo možnost využití námořních funkcí (utržení kotvy, Muž přes palubu).

Turistické mapy Topo Czech

V ceně přístroje je podrobná navigační mapa Topo Czech, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení.

Podpora pro Geocaching

S rostoucími zkušenostmi přicházejí uživatelé přenosných automobilových navigací a mobilních telefonů na všestrannost využití GPS technologie. GPS navigace je užitečná nejen při jízdě autem, ale její funkce nachází své uplatnění i při turistice, cykloturistice, zaměřování dat v terénu nebo při různých outdoorových aktivitách, ke kterým patří například hra Geocaching.

Skrýše této hry je možné stáhnout ze serveru Geocaching.com pomocí datového kabelu přímo do paměti GPS navigace. V přístroji Montana 610 je předehráno 250 000 keší (GPX formát), včetně informací o jejich lokalitě, terénu, radami, popisy.

 • Rozměry: 74.8 x 144.2 x 36.4 mm
 • Hmotnost: 397 g
 • Displej - úhlopříčka: 5"
 • Displej - velikost, rozlišení: úhlopříčka 12,7 cm - 64,8 x 108 mm, 480 x 800 pix.
 • Displej - typ: WVGA barevný transflektivní, dotykový, duální orientace
 • Ovládání: Dotykový displej
 • Vodotěsnost: IPX7
 • Výdrž s aktivní GPS: do 18 hodin
 • Mapy ČR: Turistická 1:10 000
 • Napájení: lithium-ion (dobíjecí) nebo 3xAA baterie (i dobíjecí)
 • GPS přijímač: GPS + Glonass
 • Magnetický kompas + barovýškoměr: Ano
 • Technologie ANT+ : Ano
 • microSD slot: Ano
 • Fotoaparát: Ne
 • Druh: Ruční
 • Plánovač trasy: Ano

Proč nakupovat u nás

Navigacím rozumíme.

Poradíme i v případě potíží.

V oboru se pohybujeme 20 let.

Udržujeme rozumné ceny.

Nabízíme pouze kvalitní přístroje.
 

Poradíme Vám

Naše zákaznická linka je k dispozici v pracovní dny od 8:30 do 17:00

Telefon:+420 549 212 597

Napsat zprávu