Venu 2 Plus Silver/Gray Silicone Band Zvětšit

Venu 2 Plus Silver/Gray Silicone Band

 • chytré hodinky s 1,3" mm velkým displejem
 • PO PŘIPOJENÍ K TELEFONU - MOŽNÉ VOLÁNÍ ZE ZÁPĚSTÍ
 • PSANÍ SMS S VYUŽITÍM HLASOVÉHO ASISTENTA
 • úložiště až pro 650 hudebních sladeb
 • výdrž až 10 dní v režimu hodinek/ až 8 hod. s GPS a hudbou/až 24 hod.s GPS
 • integrovaný (nový) optický snímač tepové frekvence
 • měření míry okysličení krve, fitness věku, VO2 max
 • motivuje k lepším výkonům

Více informací

010-02496-10

10 790 Kč

Garmin Venu2 Plus je nejnovějí generace sportovních hodinek Venu, která má elegantní design. Tvůrci vycházejí z velikosti pouzdra prvního modelu Venu, mají průměr těla 43,6 mm a jsou pouze v jedné velikosti. Hodinky mají  AMOLED displej jako u předchozího modelu (Venu2) s propracovanou animací a grafikou, velikost displeje je 1.3". Oproti transreflexním displejům, je výhoda u AMOLED lepší/jasnější čitelnosti na slunci, již zmiňované lepší rozlišení displeje, údaje tak na displeji nejsou „kostrbaté“, jsou hladké. Transreflexní displeje bývají stále aktivní, displej nezhasíná. Hodinky jsou chráněné tvrzeným sklíčkem Gorilla Glass 3. Na těle hodinek přibylo více kovu a to ze spodní části. Luneta okolo displeje je hladká, spodní část hodinek je broušená. U tmavé varianty je vystrčený více senzor tepu, aby se hodinky kovovou částí nedotýkali zápěstí (informace pro alergiky)

NEJEN TELEFONOVÁNÍ SKRZE HODINKY

Nejnovější funkce, kterou ocení lidé, kteří chtějí chytré sporotvní hodinky s dlouhou výdrží a možností telefonování skrz ně. Při připojení pomocí bluetooth ke kompatibilnímu chytrému telefonu, lze přes hodinky Garmin Venu 2 Plus uskutečnit hovor. Vytočit tel.číslo přes dotykový displej, nebo vybrat z telefoního seznamu (i hlasově). Můžete nadiktovat SMS zprávu za pomoci hlasového asistenta v hodinkách. Případně skrze ně ovládat chytrou domácnost.

Tento model je osazen novou generací optického snímání tepové frekvence, který dokáže přesněji a rychleji měřit okysličení krve, jako u předchůdce Venu2. Také je zde GNSS modul, díky kterému hodinky rychleji a přesněji určí vaši GPS polohu. Nechybí ani detailní vyhodnocení spánku přímo v hodinkách, pokročilé silové tréninky se zobrazením zapojených svalových partií, HIIT profil, fitness věk podle kondice a možnost během dvou minut zhodnotit zdravotní stav s přihlédnutím na okysličení krve, hladinu stresu, frekvenci dýchání a průměrnou tepovou frekvenci.

Venu2 Plus mají měkký silikonový řemínek o šířce 20 mm, který je vhodný nejen na sport, tak i na běžné nošení. Výdrž baterie na jedno nabití je až 24 hodin při zapnuté aktivitě s GPS. Pokud zapnete GPS aktivitu a u toho posloucháte hudbu, je to pak až 8 hodin. Jako chytré hodinky pak až 10 dní.

Venu2 Plus mají funkce jako jsou smartnotifikace, krokoměr, barovýškoměr, spánkový monitor, nastoupaná patra, počítání spálených kalorií. Při sportu vám sdělí veškeré údaje, které si můžete nastavit do datových polí v hodinkách (rychlost, vzdálenost, čas strávený na aktivitě, apod.), dále pak měření okysličení krve, všechny modely mají úložiště na hudbu, wi-fi připojení, běžecký trenér Garmin Coach či animované fitness cvičení.

Užitečné nové funkce

Body BatteryTM Energy Monitoring – hodinky vám ukáží energetické hladiny vašeho těla po celý den, abyste našli nejlepší časy pro aktivitu a odpočinek.

Sledování dýchání – jak již z názvu vyplívá, hodinky sledují vaše dýchání po celý den i v noci. Také nabízejí různé strukturované dechové aktivity. Pokud si chcete odpočinout nebo se soustředit, můžete zahájit dechovou aktivitu. Tyto hodinky sledují váš stres a dýchání, aby vám pomohly lépe porozumět tomu, jak dýcháte

Senzor Pulse Ox - měří saturaci kyslíku v krvi během dne a při spánku, aby ukázal, jak dobře vaše tělo absorbuje kyslík. Rozšířené sledování spánku. Získejte úplný obrázek o tom, jak spíte, s rozpisem vašich lehkých, hlubokých a REM fází spánku, stejně jako okysličení krve a respiračních údajů.

Sledování menstruačního cyklu -  i u předchozích modelů byla tato funkce, nyní je ale rozšířená o dechová cvičení, pro navození pohody. Aplikace Garmin Connect ™ vám umožní sledovat váš cyklus, zaznamenávat fyzické a emoční příznaky a dozvědět se o tréninku a výživě během každé fáze vašeho cyklu. Získejte informace o sledování cyklu přímo na zápěstí. Budete mít možnost vidět dobová připomenutí, podrobnosti cyklu a příznaky zaznamenané pro daný den.Uvidíte, jestli máte klidný, vyrovnaný nebo stresující den. Hodinky vás případně vyzvou, abyste provedli krátkou dechovou aktivitu.

Sledování hydratace - zůstat hydratovaný je důležité pro vaši pohodu. Zadávejte příjem vody do hodinek. Ty vám pak sdělí, zda-li jste dostatečně hydratovaní, či nikoliv.

Animovaný trénink na zápěstí – mají snadno sledovatelné, animované kardio, sílu, jógu a cvičení Pilates, které si můžete prohlédnout na obrazovce hodinek. Vyberte si z předem nahraných animovaných cvičení nebo si stáhněte více z online komunity Garmin Connect.

Silové tréninky – v hodinkách jsou předehrané silové tréninky včetně grafického zobrazení svalových skupin pro jednotlivé cviky. Toto může při cvičení pomoci soustředit se na požadovanou skupinu svalů.

HIIT - tento nový profil aktivity s různými časovači lze použít ke sledování vašich HIIT tréninků. Nastavení počtu opakování, intervaly činnosti / odpočinku a další.

Garmin Coach – bude váš osobní trenér. Můžete si zvolit vlastní cíl. Tréninkové plány jsou vhodné pro začátečníky až středně pokročilé běžce

Wi-Fi připojení – slouží k synchronizaci dat z hodinek s tréninkovým deníkem Garmin Connect, kde se ukládají veškeré vaše aktivity.

 

Venu2 Plus mají více než 25 předinstalovaných aktivit (které lze rozšiřovat o další, stažením z IQ Connect). Jako u předchozího modelu zůstali v hodinkách funkce Bluetooth, ANT+, Garmin Pay (bezkontaktní placení), nabízí možnost sledování celodenních aktivit. Je možné stanovit cílový počet kroků na den, sledovat ušlou vzdálenost, počet kroků, zobrazit spálené kalorie, a to včetně těch pasivních. Při delším sezení nebo jiné nečinnosti Vás hodinky upozorní zprávou na displeji, že je na čase vstát a projít se. S pomocí vestavěného barometru hodinky sčítají, kolik za den vyjdete schodů/pater a zobrazí to společně s denním počtem absolvovaných kroků. Díky vestavěné GPS dokáží hodinky velmi přesně zaznamenat zdolanou vzdálenost, rychlost/tempo a čas tréninku nebo výletu. Ve spojení se snímačem tepové frekvence zároveň přesně zaznamenají spálené kalorie a tepovou frekvenci, spočítají míru stresu, či stanoví věk podle kondice nebo vypočítají VO2max.

Garmin Connect

Služba Garmin Connect  je webový tréninkový deník pro ukládání, analýzu a sdílení sportovních aktivit zaznamenaných s hodinkami. Službu Garmin Connect  využívají milióny uživatelů na celém světě. Velkou výhodou pro české uživatele je jednoduché ovládání, které je k dispozici plně v českém jazyce. S Garmin Connect můžete snadno sledovat své pokroky dosažené za určité období, stejně, jako sdílet dosažené výsledky a absolvované trasy s přáteli a ostatními uživateli.

Obsah balení:

 • Garmin Venu2 Plus se silikonovým řemínkem
 • USB napájecí a datový kabel ( 010-12491-01 )
 • český manuál
 • Rozměry: 43,6 x 43,6 x 12,6 mm (vhodné pro velikost zápěstí 125-190mm)
 • Hmotnost: 51 g
 • Displej - úhlopříčka: 1.3"
 • Displej - velikost, rozlišení: průměr 33 mm, 416 x 416 pixelů
 • Displej - typ: AMOLED
 • Ovládání: Dotykový displej + tlačítka
 • Vodotěsnost: 50 metrů
 • Výdrž s vypnutou GPS: až 10 dní jako chytré hodinky
 • Výdrž s aktivní GPS: až 24 h. s GPS/ až 8h. s GPS a hudbou
 • GPS přijímač: GPS / GLONASS / GALILEO
 • Magnetický kompas + barovýškoměr: Ano
 • Technologie ANT+ : Ano
 • Bluetooth: Ano
 • Metrika plavání: Ano
 • Snímač tepu: Ano - vestavěný
 • Lze použít jako hodinky Ano
 • Wifi: Ano
 • Barevný display Ano
 • Vibrační upozornění: ANO

Proč nakupovat u nás

Navigacím rozumíme.

Poradíme i v případě potíží.

V oboru se pohybujeme 20 let.

Udržujeme rozumné ceny.

Nabízíme pouze kvalitní přístroje.
 

Poradíme Vám

Naše zákaznická linka je k dispozici v pracovní dny od 8:30 do 17:00

Telefon:+420 549 212 597

Napsat zprávu