Garmin fenix5 Plus PRO Sapphire Titanium, Orange Band Zvětšit

Garmin fenix5 Plus PRO Sapphire Titanium, Orange Band

 • barevný Chroma displej, GPS/GLONASS/GALILEO přijímač
 • předehraná TOPO mapa Evropy, voucher na mapu Topo Czech PRO v ceně
 • výdrž až 18 hod s GPS, 8 hod GPS + hudba, až 12 dní v režimu smart hodinek
 • úložiště na hudbu - až 500 skladeb
 • výškoměr, barometr, kompas, teploměr
 • STRAVA segmenty,Live Tracking
 • Bluetooth,Smart funkce,Wi-Fi,ANT+
 • vestavěný optický snímač tepu
 • titanové provedení

Více informací

010-01988-89

13 990 Kč

Hodinky Garmin fénix5 Plus jsou opět představeny hned ve třech velikostech, kdy největší model, označený jako fénix5X Plus je ve velikosti současného modelu fénix5X a fénix3. Standardní verze fénix5 Plus je oproti fénix5X Plus znatelně menší a nejmenší model fenix5S Plus ocení ženy a sportovci s menší postavou a skutečně štíhlým zápěstím. Právě pro tyto sportovce byla velikost často jedinou překážkou při úvahách o koupi předchozího modelu.

NOVÉ FUNKCE (oproti předchozí generaci hodinek)

Všechny modelové řady s označením Plus mají podporu routovatelných turistických map s body zájmu a navigací s upozorněním na nadcházející odbočky, okružní trasy atd. Součástí tohoto modelu je předehraná TOPO mapa Evropy. Úložiště až na 500 skladeb. Pomocí bezdrátových Bluetooth sluchátek (nejsou součástí balení) můžete poslouchat hudbu přímo z hodinek. Výdrž baterie v hodinkách s GPS a se spuštěnou hudbou je až 8 hodin. Také lze s hodinkami uskutečňovat bezkontatní platby (bohužel zatím v ČR nemožné)

Všechny nové modely řady Garmin fénix5 Plus jsou opět vybaveny optickým snímačem srdečního tepu a jsou schopné měřit srdeční tep průběžně po celý den. Oproti předchozí řadě hodinek je zde optický snímač plně zarovnaný se zadní stěnou, tudíž nevystupuje a mají vylepšené displeje s vyšším rozlišením. Údaje jsou proto ještě snadněji čitelné a hodinky nabízí více volnosti i pro vývojáře Connect IQ aplikací (stažitelné ciferníky hodinek, uživatelské funkce a datová pole).

Je k dispozici dlouhodobé vyhodnocení tréninkové zátěže, které umožnuje lépe sledovat tréninkové zatížení a vést trénink k efektivnějším výsledkům. Hodinky používají nové uchycení řemínků, které je nyní možné měnit rychle, bez nutnosti použití speciálních nástrojů. Můžete tak používat dvojici nebo více typů řemínků a před tréninkem v šatně v případě potřeby rychle vyměnit stylový řemínek za sportovní. fénix5 Plus tak mohou mimo trénink na první pohled působit jako klasické hodinky a změna řemínků Vás před tréninkem přitom nezdrží a neomrzí.

fénix5 Plus jsou kompatibilní s oblíbenými STRAVA segmenty, navíc nabízí i podporu skupinového (Live) sledování, podobně, jako některé cyklopočítače Edge. Pokud se chystáte s přáteli na vyjížďku nebo na společný závod, můžete svoji pozici na trati společně přenášet nejen svým známým, ale i sdílet přímo během závodu.

Garmin fénix5 Plus nabízí nejen podporu pro bezdrátové ANT+ senzory, ale také pro Bluetooth Smart senzory, které jsou na trhu dostupné jako příslušenství k chytrým mobilním telefonům (například snímače srdečního tepu nebo cyklistická čidla kadence a rychlosti).

Vzhled a konstrukce hodinek

Garmin fénix5 Plus jsou multisportovní GPS hodinky určené pro náročné sportovce a outdorové dobrodruhy. Jsou vybaveny pokročilými senzory, vysocecitlivým GPS/GLONASS přijímačem s novou ocelovou EXO™ anténou umístěnou kolem barevného displeje (Chroma). V režimu Smart hodinek vydrží až 12 dní na jedno nabití akumulátoru. Stejně jako u předchozí generace i tato novější varianta má velký, kruhový, barevný displej. Varianty fénix5X Plus a fénix5 Plus a Fenix5S Plus mají rozlišení 240x240 pixelů.

fénix5 Plus se vyrábějí ve třech velikostech. Největší fénix5x Plus jsou dělány v osvědčeném designu a velikosti, na který jste zvyklí již z předchozí páté a třetí generace těchto hodinek, s průměrem 51mm. Klasické fénix5 Plus nabízejí podobný vzhled, avšak kompaktnější rozměry s průměrem 47mm. A nejmenší fénix5S Plus přináší nový elegantní design a svými rozměry jsou ideální i pro menší dámské zápěstí, májí průměr 42mm.

Všechny modely mají integrovaný optický snímač srdečního tepu, umístěný na spodní straně hodinek, který měří tep přímo ze zápěstí a monitoruje jej 24 hodin denně, aniž by nějak omezoval vaše pohodlí.

Nové řemínky

Jako u předchozí generace uchycení řemínků QuickFit™ umožňoje jejich rychlou výměnu během okamžiku a to bez nutnosti použití jakéhokoliv nástroje.Jednoduše stisknete pojistku a řemínek odepnete a stejným způsobem jej nacvaknete zpět. Provedení pojistky navíc vylučuje nechtěné či samovolné odepnutí řemínku, nemusíte se tak obávat ztráty hodinek. Řemínky pro nové fénixy se prodávají opět ve třech rozměrech: pro fénix5S, Plus jsou řemínky o šířce 20 mm, pro fénix5, Plus 22 mm a pro fénix5X, Plus s šířkou 26 mm. Na výběr je z mnoha barev a materiálů, od sportovnějších silikonových, přes kožené či semišové až po kovové (z nerez oceli). Máte tak možnost pro každou příležitost či společenskou událost zvolit nejvhodnější typ řemínku.

Tréninkové funkce

Fénix5 Plus jsou jedny z nejlépe vybavených hodinek současnosti a nabízí širokou škálu tréninkových funkcí. Jedná se o různá nastavení upozornění na srdeční tep, tempo běhu, rychlost, vzdálenost, výkon. V hodinkách je buď možné nastavit jednoduchý intervalový trénink, nebo za pomocí počítače složitý, s různě dlouhými intervaly nebo různými alarmy. Je možné také využít předpřipravené tréninkové plány pro běh nebo jízdu na kole. Pro jednotlivé sporty je možné přizpůsobit nastavení hodinek včetně zobrazovaných informací na displeji. Ve spojení se snímačem tepu Vám hodinky po každé aktivitě doporučí dobu potřebnou k regeneraci organismu, po každém běhu delším než 10 minut vypočtou hodnotu VO2 max a zhodnotí, s jakým výsledkem byste zaběhli vzdálenost 5km, 10km, půlmaraton a maraton.

Nově přidané funkce Training Effect 2.0, Training Status a Training Load umožňují atletům trénovat efektivněji a být lépe informován o skutečném pokroku v tréninku.

Snímač denní aktivity

Fénix5 Plus nabízí možnost sledování celodenních aktivit. Je možné stanovit cílový počet kroků na den, sledovat ušlou vzdálenost, počet kroků, zobrazit spálené kalorie, a to včetně těch pasivních. Při delším sezení nebo jiné nečinnosti Vás hodinky upozorní zprávou na displeji, že je na čase vstát a projít se. Na webovém rozhraní Garmin Connect je poté možnost podrobného vyhodnocení a porovnání Vašich výkonů např. s kamarády.

Plavání a lyžování

Fenix5 Plus jsou díky vestavěným čidlům a vysoké odolnosti schopny měřit i plavecké tréninky, a to buď pod širým nebem (využívá se GPS) nebo v plaveckém bazénu (je nutné zadat jeho délku). V bazénu hodinky měří uplavanou vzdálenost, SWOLF hodnotu, efektivitu plavání, počet záběrů a rozpoznají plavecký styl pro každou délku bazénu. Lze nastavit i alarm na uplavanou vzdálenost nebo započítat uplavané bazény, kdy se při tréninku nepoužívají ruce a plave se jen za pomocí nohou.

Pro příznivce zimních sportů nabízí funkce běžeckého a sjezdového lyžování. Díky vestavěnému barometru hodinky rozpoznají kdy lyžujete a kdy se pohybujete na vleku nebo na lanovce. Díky tomu získáváte informace o skutečně najetých kilometrech na svahu, celkovém sestupu, času, maximální a průměrné rychlosti.

Všechny hodinky z rodiny fénix5 jsou vodotěsné do 10 ATM.

Outdoorové využití

Hodinky jsou vybaveny 3-osým elektromagnetickým kompasem, barometrickým výškoměrem, vysocecitlivým GPS, krokoměrem a vestavěným teploměrem. Se zapnutým GPS se výdrž hodinek pohybuje od 8 do 42 hodin (záleží na nastavené intenzitě ukládání bodů pomocí GPS). Při změně okolního tlaku jsou hodinky schopny upozornit na přicházející bouřku. Pokud chcete skutečně přesně měřit okolní teplotu v průběhu Vašich outdoorových aktivit tak doporučujeme používat externí teplotní čidlo u kterého nedochází k ovlivňování teplotou Vašeho těla.

Funkce Group Track umožňuje sledovat pozici členů vámi definované skupiny. Každý ze skupiny má tak přehled, kde se nachází ostatní členové a máte tak jistotu, že se nikdo neztratí během vašich společných dobrodružných výprav, či jak si kdo vede během sportovních tréninků nebo závodů.

Rozšířený mód UltraTrac nabízí vyšší přesnost záznamu trasy a zároveň delší výdrži baterie. Ta je u fénix5 Plus až 42 hodin na jedno nabití, u fénix5X Plus až 70 hodin a u fénix5S Plus až 25 hodin.

Podpora Connect IQ

Vzhled hodinek fénix5 Plus si můžete upravit k obrazu svému nejen díky různobarevným výměnným řemínkům, ale i to co vidíte na displeji je plně v režimu vaší fantazie a kreativity. Množství vzhledů a doplňků je k dispozici ke stažení z Garmin Connect IQ, což je otevřená platforma pro nositelnou elektroniku umožňující vývojářům programovat aplikace pro nové typy hodinek Garmin (alternativní vzhledy obrazovek, tréninkové programy, podpora pro další příslušenství.) 

Vytvořit si však můžete i svůj vlastní vzhled, jednoduše třeba přidáním obrázku či fotky v aplikaci Garmin Face-It

Garmin neustále prohlubuje spolupráci s vývojáři předních společností, aby tak díky propojení s jejich aplikacemi nabídl další přidanou hodnotu svých produktů. U fénix5 Plus je podporována např. pro STRAVA segmenty, aplikaci UBER nebo AccuWeather.

 

Bezdrátová konektivita

Bluetooth - možnost připojit se k chytrým mobilním telefonům (Android, iOS) pomocí Bluetooth LowEnergy přenosu. Hodinky jsou poté schopny zobrazovat upozornění telefonu (SMS, emaily, hovory) nebo aplikací (info o aktualizacích apod.). Propojení s mobilním telefonem využívá i automatické odesílání tréninkových záznamů na tréninkový server okamžitě po ukončení aktivity. Další dostupnou funkcí je on-line sledování pozice běžce na trati. Celá řada fénix také nově podporuje Bluetooth Smart senzory, které jsou na trhu dostupné jako příslušenství k chytrým mobilním telefonům (například snímače srdečního tepu nebo cyklistická čidla kadence a rychlosti).

Wi-Fi - díky vestavěné Wi-Fi jsou hodinky schopny odeslat data o tréninku nebo aktualizovat software bez nutnosti zapínat počítač nebo mobilní telefon (pouze modely s označením Sapphire.

ANT+ - bezdrátový standard používaný hlavně pro připojení fitness příslušenství jako např. externí - snímač tepu, snímač kadence, snímač otáček kola, krokoměr, měřič výkonu, teplotní čidlo

Garmin Connect

Služba Garmin Connect  je webový tréninkový deník pro ukládání, analýzu a sdílení sportovních aktivit zaznamenaných s hodinkami. Službu Garmin Connect  využívají milióny uživatelů na celém světě. Velkou výhodou pro české uživatele je jednoduché ovládání, které je k dispozici plně v českém jazyce. S Garmin Connect můžete snadno sledovat své pokroky dosažené za určité období, stejně, jako sdílet dosažené výsledky a absolvované trasy s přáteli a ostatními uživateli.

 • Rozměry: 47 x 47 x 15,8 mm
 • Hmotnost: 76 g
 • Displej - úhlopříčka: průměr 30,4 mm (1.2”)
 • Displej - velikost, rozlišení: 240 x 240 pixelů
 • Displej - typ: barevný, transflective MIP (Memory-in-Pixel), safírové sklo
 • Ovládání: Tlačítka
 • Vodotěsnost: 10 ATM
 • Výdrž s vypnutou GPS: až 12 dní v režimu smarthodinek
 • Výdrž s aktivní GPS: až 18h s GPS/8h GPS+hudba/42h UltraTrac
 • Mapy Evropy: Topografická
 • Napájení: Akumulátor
 • GPS přijímač: GPS/GLONASS/GALILEO
 • Magnetický kompas + barovýškoměr: Ano
 • Technologie ANT+ : Ano
 • Mapy Evropa
 • Bluetooth: Ano
 • Výpočet alternativních tras Ano
 • Metrika plavání: Ano
 • Snímač tepu: Ano
 • Možnost navigování Ano
 • Lze použít jako hodinky Ano
 • Wifi Ano
 • Barevný display Ano
 • Automatická kalibrace Ano
 • Virtual Partner® : ANO
 • Virtual Racer™: ANO
 • Intervalový tréning: ANO
 • Vibrační upozornění: ANO

Proč nakupovat u nás

Navigacím rozumíme.

Poradíme i v případě potíží.

V oboru se pohybujeme 18 let.

Udržujeme rozumné ceny.

Nabízíme pouze kvalitní přístroje.
 

Poradíme Vám

Naše zákaznická linka je k dispozici od 10:00 do 20:00

Telefon:+420 606 767 469

Napsat zprávu