Garmin Camper 780T-D Europe45 Zvětšit

Garmin Camper 780T-D Europe45

 • 6,95" displej
 • Wi-Fi připojení pro snadnější synchronizaci a aktualizace
 • režim osobní/obytný automobil/karavan
 • Bluetooth technologie (hands free, smart notifikace,aj.)
 • nastavení parametrů vozidla
 • databáze parkovišť a kempů pro karavany
 • aktivní asistent řazení do jízd. pruhů, náhled křižovatek
 • bezplatná aktualiace mapy Evropy (45 zemí)
 • LiveTrack pro možnost sdílení aktuální pozice


Více informací

010-02227-10

9 990 Kč

Garmin Camper 780T-D je určen nejen pro řidiče osobních vozidel, ale zejména karavanů a obytných vozů. Má velký 6,95" dotykový displej a obsahuje podrobnou mapu celé Evropy v doživotní aktualizaci, se speciální mapovou databází umožňující pokročilou navigaci. Pomocí Bluetooth lze přístroj propojit s kompatibilním chytrým telefonem a nechat si na displej navigace zobrazit aktuální (živédopravní zpravodajství aktuální počasí na cestě, také nově podpora Smart notifikací. Na navigaci je možné zobrazit, sms zprávy, emaily a samozřejmě volající (funkce Bluetooth Handsfree) Při připojení na mobilní telefon lze povolit Live Track a vaši přátelé, kamarádi, či rodina uvidí, v jakých končinách se momentálně nacházíte.Také lze využít technologii Wi-Fi pro snadnější synchronizaci a aktualizaci map ve vaší navigaci. Alternativně lze připojit couvací kameru takže displej využijete nejen k navigování.

V režimu obytného automobilu můžete nastavit parametry vozu (výška, šířka, délka, hmotnost, hmotnost na nápravu, počet přívěsů, upozornění na velké stoupání/klesání, upozornění na ostrou zatáčku, hustou dopravu nebo boční vítr) a s přihlédnutím k těmto parametrům si nechat naplánovat optimální trasu do cíle. Mezi další výhody patří filtrovatelná databáze zahrnující více než 9 000 kempů katalogu ACSI, ve kterém lze vyhledávat na základě vybavenosti kempu či hodnocení uživatelů nebo funkce “jednoduché modelování trasy”, která Vám umožní pouhým dotykem upravit trasu tak, aby vedla po silnicích a přes města, které preferujete.

Díky vestavěné rádiové a digitální anténě přijímat dopravní hlášení systému TMC a Digital Traffic (digitální hlášení není dostupné v celé Evropě). Výhoda pro řidiče spočívá v tom, že navigace automaticky vyhledává dopravní hlášení a v případě komplikace na zvolené trase vykreslí tuto do mapy a řidiče upozorní akusticky i vizuálně. Pokud to situace dovoluje, a bude časové výhodnější se překážce vyhnout, pak navigace vypočítá náhradní trasu a upozorní na možnou časovou úsporu.

Garmin Camper 780T-D ukazuje navigační mapu po celou dobu navigace, včetně zobrazení ikon vybraných skupin bodů zájmu (čerpací stanice, bankomaty, restaurace), aktuální i povolené rychlosti, názvu ulice po které jedete i kam budete odbočovat. Současně je však schopna pomocí vyskakovací lišty upozornit na dopravní komplikace nebo školní zónu. Do volitelné boční lišty je možné navolit další tři údaje (např.: vzdálenost do cíle, čas příjezdu, nadmořskou výšku nebo trasové počítadlo)

Mapy 45 zemí Evropy s bezplatnou aktualizací, jsou k dispozici pomocí aplikace Garmin Express, v pravidelném čtvrtletním intervalu.

Rozšířené funkce

Garmin Real Directions TM - tato technologie je schopna za jízdy řidiči poskytovat jasnější navigační instrukce, například: „Za nádražím odbočte vpravo“. Aktivní řazení do jízdních pruhů zase informuje řidiče pomocí živé simulace probíhající na displeji, ve kterém jízdním pruhu se má s automobilem držet. Asistent řazení do jízdních pruhů a reálné fotonáhledy křižovatek usnadňují řidiči odbočení na složitých křižovatkách (Real Road signs).

Smartphone Link - umožňuje pomocí technologie Bluetooth připojit kompatibilní chytrý telefon. Jakmile se propojí, navigace využije vaše připojení k internetu pomocí vašeho mobilního telefonu (u kterého je internet aktivován - wifi, datový tarif) pro sdílení informací, včetně kontaktů. Se Smartphone Link, můžete také přistupovat na Garmin Live Services pro užitečné informace o dopravě v reálném čase a k informaci o počasí na cestě. S tím spojená funkce Live Parking - která poskytuje aktuální informace o možnostech a dostupnosti volného parkování a cenách, ještě než se přiblížíte k cíli vaší cesty.

Foursquare - milióny bodů zájmu - nyní je mnohem jednodušší vyhledat firmu, obchod, restauraci, či benzínovou pumpu. Tato databáze bodů je pravidelně aktualizována společně s mapou. Pokud využíváte na vašem mobilním telefonu aplikaci Smarthpone Link, máte podrobný přístup k nejnovějším datům Foursquare databáze včetně uživatelských hodnocení, cenách služeb či otevíracích dobách.

Detailní mapy s bezplatnou aktualizací

Řada Camper obsahuje předehranou podrobnou mapu Evropy s bezplatnou aktualizací, která je dostupná minimálně 4x ročně pomocí aplikace Garmin Express. Další mapy se do navigace dohrávají pomocí paměťových karet ve formátu microSD, pro které má navigace k dispozici volný slot. Řidiče také potěší možnost vyhledávání adres podle orientačních nebo popisných čísel, díky kterému je možné vyhledat adresy nejen ve městech, ale i menších obcích.

Obsah balení:

 • navigační přístroj Camper 780
 • přísavný držák
 • napájecí kabel (CL)
 • USB datový kabel
 • návod k použití
 • Ovládání: Dotykový displej
 • Doživotní aktualizace map Ano
 • Mapy Evropa
 • Příjem dopravních informací: Ano
 • Plánovač trasy: Ano
 • Bluetooth: Ano
 • Držák Pasivní
 • Wifi: Ano

Proč nakupovat u nás

Navigacím rozumíme.

Poradíme i v případě potíží.

V oboru se pohybujeme 20 let.

Udržujeme rozumné ceny.

Nabízíme pouze kvalitní přístroje.
 

Poradíme Vám

Naše zákaznická linka je k dispozici v pracovní dny od 8:30 do 17:00

Telefon:+420 549 212 597

Napsat zprávu