Chorvatsko - AdriaRoute Zvětšit

Chorvatsko - AdriaRoute

  • navigační mapa Chorvatska, Slovinska, Bosny a Hercegoviny
  • největší města v ulicích
  • kompletní silniční síť
  • s podporou routingu
  • včetně programu MapSource
  • pro 1 přístroj

Více informací

015-10000011

1 290 Kč

AdriaRoute je podrobnou navigační mapou pokrývající 8 zemí jihovýchodní Evropy, konkrétně: Slovinsko, Chorvatsko, Bosnu a Hercegovinu. Makedonii, Srbsko, Černou Horu, Kosovo a Albánii. Mapa podporuje funkci automatického výpočtu trasy (routing).

Mapa obsahuje zákres dálnic a komunikací všech tříd o délce přes 350.000 km a více než 100 000 bodů zájmu. Zákres městských plánů v mapě je různě hustý podle oblastí.

Slovinsko má plný uliční detail, tzn. že je v mapě zakreslena síť ulic ve všech městech a obcích včetně jejich názvů a čísel domů. Chorvatské území má v uličním zákresu u verze mapy 2.10 celkem 486 měst včetně názvů ulic, 306 největších měst, jako je Záhřeb nebo Zadar mají v zákresu k dispozici i čísla domů, takže lze spustit navigaci až na konkrétní adresu. Bosna a Hercegovina má silniční a uliční detail zatím hůře pokrytý, uliční síť s názvy ulic je v mapě má zakresleno 72 měst a jediné - Banja Luka má k dispozici databázi čísel domů. Nově se v mapě objevuje pokrytí Makedonie a Srbska, Makedoine má zatím 8 největších měst v uličním detailu (např. Skopje), v Srbsku uliční zákres v městech zatím cybí.

AdriaROUTE obsahuje:  
-   Chorvatsko:  6850 sídel, 749 měst včetně názvů ulic a 625 mají v zákresu k dispozici i čísla domů. Mapa obsahuje i podrobnou hydrografii.
-   Slovinsko:  pokryto kompletně (5865 sídel) s názvy ulic a popisnými čísly.
-   Bosna a Hercegovina: 5800 sídel, 93 měst včetně názvů ulicl a Banja Luka, Tuzla a částečně Sarajevo mají v zákresu k dispozici i čísla domů. Mapa obsahuje i podrobnou hydrografii.
-   Makedonie:kompletní silníční pokrytí, 2400 sídel, 26 velkých měst včetně názvů ulic a bodů zájmu.
-   Albánie: kompletní silníční pokrytí s 3000 sídly, 12 velkých měst včetně názvů ulic a bodů zájmu.
-   Srbsko:  kompletní silníční pokrytí s 10 000 sídly, 716 měst včetně názvů ulic a  654 mají v zákresu k dispozici i čísla domů. 11000 budů zájmu (POI). Detailed Mapa obsahuje i podrobnou hydrografii.
-   Černá Hora: kompletní silníční pokrytí s 1200 sídly, 14 velkých měst včetně názvů ulic a bodů zájmu.
-   KOSOVO:  kompletní silníční pokrytí s 3000 sídlys, 9 velkých měst včetně názvů ulic a bodů zájmut (POI).

Mapa je jednolicenční, tzn. že zakoupené CD lze registrovat pouze na jeden GPS přístroj. Mapová licence je nepřenosná, nelze tedy v případě zakoupení nového přístroje provést změnu registrace ze starého na nový přístroj.

Registrace mapy je on-line. Pro registraci potřebujete znát vnitřní číslo přístroje (Unit ID) a sériové číslo CD mapy. Při registraci rovněž uvedete osobní údaje, jako je jméno a adresa. Vnitřní číslo přístroje naleznete v ovládacím SW přístroje – přesný postup záleží na daném modelu přístroje Garmin. V principu stačí mít zapnutý GPS přístroj a nalézt ikonku nebo položku s názvem „Systém“, „Setup“ nebo „Nastaveni“. Pod touto položkou/ikonou lze Unit ID nalézt.

Pro uživatele starších verzí mapy (verze 1.x,2x) je k dispozici upgrade mapy ke stažení zdarma.

 

Proč nakupovat u nás

Navigacím rozumíme.

Poradíme i v případě potíží.

V oboru se pohybujeme 18 let.

Udržujeme rozumné ceny.

Nabízíme pouze kvalitní přístroje.
 

Poradíme Vám

Naše zákaznická linka je k dispozici od 10:00 do 20:00

Telefon:+420 606 767 469

Napsat zprávu