Garmin Approach G30 Lifetime Zvětšit

Garmin Approach G30 Lifetime

 • produkt pouze na objednávku - dodací doba cca 14 dnů !
 

Garmin Approach G30 je malý, kapesní a elegantní golfový GPS s dotykovým displejem a LiIon akumulátorem. Zobrazuje přesnou vzdálenost k začátku/středu/konci greenu a k překážkám na golfovém hřišti (stromy, bunkry, vodní překážky...), funkcí bluetooth a podporou snímače švihu TruSwing

Více informací

010-01690-01

5 890 Kč

 

Popis produktu:
Malý, kapesní a elegantní golfový GPS s dotykovým displejem a LiIon akumulátorem. Zobrazuje přesnou vzdálenost k začátku/středu/konci greenu a k překážkám na golfovém hřišti (stromy, bunkry, vodní překážky...).
Jednoduché a spolehlivé fungování přístroje na golfovém hřišti zajišťuje vysocecitlivý GPS přijímač, který je schopen zaznamenávat pohyb a vyhodnocovat pozici hráče každou vteřinu i na místech s velmi omezeným výhledem na oblohu. Garmin Approach G6 je možné používat za jakéhokoliv počasí díky vysoké odolnosti proti vodě a vibracím. Approach G6 je vybaven barevným, 2,6" dotykovým displejem, na kterém je možné zobrazit plánek jamky a nebo statistiku vaší hry - zasahování fervejí, počet greenů v regulaci, počet puttů na kolo, vzdálenost dosahovaná jednotlivými holemi.
Napájení je zajištěno vestavěným LiIon akumulátorem. Na jedno nabití vydrží Approach G6 fungovat až 15 hodin provozu. Přístroj se nabíjí přes miniUSB konektor, nabíječka do sítě 110/220V je zahrnuta v ceně přístroje.
Přístroj Garmin Approach G6 Lifetime obsahuje ve své paměti celosvětovou databázi více než 27.000  golfových hřišť. Přístroj v paměti obsahuje více než 95% pokrytí všech existujících golfových hřišť. Databáze golfových hřišť se aktualizuje pravidelně 4x ročně  Přístroj Garmin Approach G6 Lifetime má k dispozici bezplatný přístup k budoucím aktualizacím golfových hřišť. Aktualizace hřišť se do přístroje Garmin Approach G6 Lifetime nahrává z internetu prostřednictvím počítače (PC nebo Mac). 
Hřiště aktualizujte  ZDE: http://www8.garmin.com/support/courseview_updater.html.
Evropská databáze golfových hřišť obsahuje (stav ke květnu 2012) podrobné plány pro 68 českých hřišť - viz příloha Česká hřiště
Shrnutí základních golfových funkcí přístroje:
Zobrazuje přesnou vzdálenost k začátku, středu a konci greenu z jakéhokoli místa na hřišti.
Měření délky jednotlivých ran.
Možnost změření délky přihrávky a následné rány na green posunem cíle na displeji.
Manuální nastavení pozice vlajky.
Celkový přehled všech jamek.
Digitální skórkarta až pro 4 hráče současně. Umožňuje vedení skóre pro různé typy her - Na rány, Stableford, Skins, Hra na jamky.
Statistika hry - zasahování fervejí, počet greenů v regulaci, počet puttů na kolo, průměrná vzdálenost dosahovaná jednotlivými holemi.
Obsah balení:
Přístroj Approach G6 Lifetime s předehranou databází více než 27.000 hřišť po celém světě.
Datový kabel USB.
Nabíječka do sítě 110/220V.
Držák s karabinou.
Český návod k použití.
Popis produktu:
Golfový přístroj Garmin Approach G30 je malý, kapesní a elegantní golfový GPS s dotykovým displejem a LiIon akumulátorem. Zobrazuje přesnou vzdálenost k začátku/středu/konci greenu a k překážkám na golfovém hřišti (stromy, bunkry, vodní překážky...).
Jednoduché a spolehlivé fungování přístroje na golfovém hřišti zajišťuje vysocecitlivý GPS přijímač, který je schopen zaznamenávat pohyb a vyhodnocovat pozici hráče každou vteřinu i na místech s velmi omezeným výhledem na oblohu. Tento přístroj je možné používat za jakéhokoliv počasí díky vysoké odolnosti proti vodě a vibracím. Approach G30 je vybaven barevným, 2,3" dotykovým displejem.
Napájení je zajištěno vestavěným LiIon akumulátorem. Na jedno nabití vydrží Approach G30 fungovat až 15 hodin provozu. Přístroj se nabíjí přes miniUSB konektor, nabíječka do sítě 110/220V je zahrnuta v ceně přístroje.
Přístroj Garmin Approach G30 Lifetime obsahuje ve své paměti celosvětovou databázi více než 40.000  golfových hřišť. Přístroj v paměti obsahuje více než 95% pokrytí všech existujících golfových hřišť. Databáze golfových hřišť se aktualizuje pravidelně 4x ročně  Přístroj Garmin Approach G30 Lifetime má k dispozici bezplatný přístup k budoucím aktualizacím golfových hřišť. Aktualizace hřišť se do přístroje
Evropská databáze golfových hřišť obsahuje podrobné plány pro 68 českých hřišť - viz příloha Česká hřiště
Nabízí funkci smartphone notifikací. Kompatibilní chytré telefony je možné ponechat v klidu, potichu v bagu a všechna příchozí/ztracená volání, včetně SMS zpráv se zobrazí na displeji hodinek. V rámci synchronizace s mobilním telefonem přístroj převezme databázi kontaktů, takže příchozí hovor zobrazí včetně jména volajícího.
Je kompatibilní se speciálním snímačem pohybu hole při odpalu - TruSwing. Pomocí tréninkových funkcí SwingTempo a TempoTraining můžete zlepšovat své golfové dovednosti.
 
Shrnutí základních golfových funkcí přístroje:
Zobrazuje přesnou vzdálenost k začátku, středu a konci greenu z jakéhokoli místa na hřišti.
Měření délky jednotlivých ran.
Možnost změření délky přihrávky a následné rány na green posunem cíle na displeji.
Manuální nastavení pozice vlajky.
Celkový přehled všech jamek.
Digitální skórekarta
 
 
Obsah balení:
Přístroj Approach G30 Lifetime s předehranou databází více než 40.000 hřišť po celém světě.
Datový kabel USB.
Držák s karabinou.
Český návod k použití.

 

 • Rozměry: 53 x 75 x 21 mm
 • Hmotnost: 70,9 g
 • Displej - úhlopříčka: 2,3", 35 x 47 mm
 • Displej - velikost, rozlišení: 200x265 pix.
 • Displej - typ: barevný kapacitní dotykový
 • Ovládání: Dotykový displej
 • Vodotěsnost: IPX7
 • Výdrž s aktivní GPS: 15 hodin
 • Napájení: Akumulátor
 • Druh: Ruční
 • Záznam skóre Ano
 • Mapy přednahraná databáze 40 000 hřišť
 • Bluetooth: Ano

  Proč nakupovat u nás

  Navigacím rozumíme.

  Poradíme i v případě potíží.

  V oboru se pohybujeme 20 let.

  Udržujeme rozumné ceny.

  Nabízíme pouze kvalitní přístroje.
   

  Poradíme Vám

  Naše zákaznická linka je k dispozici v pracovní dny od 8:30 do 17:00

  Telefon:+420 549 212 597

  Napsat zprávu