Garmin vívofit junior3 Black Panther Zvětšit

Garmin vívofit junior3 Black Panther

 • dětské fitness hodinky monitorující denní i noční činnost
 • doba provozu až 1 rok
 • měření kroků, vzdálenosti, spálené kalorie
 • upozornění na naplánovaný čas plnění úkolů
 • funkce hodinek
 • počítá i minuty strávené intenzivním pohybem
 • úkolování a odměňování dětí
 • dobrodružství laděné do motivů hodinek (virtuální hrdinové)
 • Bluetooth
 • pro obvod zápěstí 130-175 mm

Více informací

010-02441-10

2 290 Kč

Garmin vívofit junior3 nejsou jen fitness hodinky pro děti. Jde i o interaktivní zážitek, při kterém aktivita vašeho dítěte odemkne vzrušující dobrodružství s postavičkami od Disney. Dětské fitness hodinky i aplikace do mobilního telefonu jsou v nejen češtině.

Hodinky mají barevný displej s možností podsvícení, na kterém uvidí aktuální čas a datum, dále pak stopky, motivaci k soutěživosti, či vyšším výkonům pomocí nastavení cílů a následných odměn. Nemusejí je sundávat z ruky ani, když si jdou zaplavat či se jen sprchovat. Vydrží až jeden rok a poté se jednoduše vymění baterie. Jediným pohledem na displej zjistí každodenní počet kroků, počet minut s intenzivním pohybem (rodiče pak vidí ve svém mobilu graf s časovou osou a mají tak přehled kdy jsou jejich děti nejaktivnější a kdy naopak mají pohybu méně), ušlou vzdálenost, spálené kalorie, kvalitu a délku spánku.

Dětské hodinky jsou vhodné pro velikost zápěstí 130 – 175 mm.

Výzkumy ukazují, že pokud se déle nehýbeme, například při dlouhém sezení za stolem, u počítače, tabletu apod., má to negativní účinky na naše zdraví, včetně omezené produkce enzymů, které způsobují spalování tuků. Tento efekt můžeme zvrátit častými krátkými procházkami. Pokud přestaneme vnímat čas a zapomeneme se hýbat, hodinky vívofit junior o tom ví. Po 1 hodině nečinnosti se na displeji zobrazí výzva s motivací k pohybu. Pokud ji neuposlechneme, bude se postupně stupňovat. Výzvu k pohybu lze jednoduše zastavit krátkou procházkou.

Rodičovský dohled a motivace

Rodiče mohou vše snadno kontrolovat na svém mobilním telefonu s nainstalovanou aplikací, která je k dispozici ke stažení a používání zcela zdarma. Navíc mají v aplikaci možnost vytvářet svým ratolestem denní úkoly, za jejichž plnění získávají virtuální penízky, které následně po našetření mohou proměnit za odměny dle Vašeho vlastního uvážení. Nastavení cílů lze provádět na určitou hodinu, které je možné v aplikaci ke stažení pro mobilní telefon vytvářet, např. psaní úkolů, úklid hraček, čištění zubů, apod. na určitou hodinu a náramek pak dítě v určitý čas upozorní (zvukově) a znázorní na displeji, co má dělat. Když dítě daný úkol splní, rodiče jej v aplikaci "zaškrtnou" jako splněný a na displeji hodinek se zobrazí, kolik penízků si dítko vysloužilo. V aplikaci můžete mít přihlášeno více náramků a každému náramku přidělíte jméno podle toho, které z dětí je jeho nositelem. Máte tak k dispozici přehledné srovnání, jak si děti mezi sebou vedou v plnění úkolů, v počtu nachozených kroků a kolik minut denně strávily intenzivním pohybem. To zároveň podpoří i jejich zdravé soupeření a soutěživost, obzvlášť když budou za své úspěchy rozumně odměňovány. V aplikaci se pak dle plnění úkolů a intenzivního pohybu posunují ve hře na "mapce" dané hry kupředu a je jen na nich za jak dlouho budou vítězové. Každá hra je vytvořena dle motivů, které jsou na náramku. Rodiče pak dávají nahlídnout dětem, jak daleko již ve hře jsou. 

Dobrodružství

S barevnými řemínky Blue Stars, Digi Camo nebo Lilac Floral budou děti objevovat nová fascinující místa, řešit zajímavé hádanky a prožívat dobrodružství. Uvidí pyramidy starověkého Egypta, naučí se cviky pro zahřátí v mrazivé Antarktidě nebo se setkají se žraloky na Velkém bariérovém útesu. Nákupem nového řemínku získáte přístup k novým dobrodružstvím v aplikaci (aktivační kód je součástí balení s novým řemínkem). Příběh odpovídá motivu řemínku a vše můžete spravovat v rodičovské mobilní aplikaci a rozhodnout, co se bude dít dnes. S řemínkem s Černým panterem nebo Iron-Manem děti při dosažení denního cíle (60 minut aktivity) postupují ságou Infinity, dobrodružstvím studia Marvel, která je inspiruje k lepším výkonům. S vaší pomocí děti vstoupí do nových dobrodružství a prožijí vzrušující chvíle ze ságy Infinity společně se svými oblíbenými hrdiny studia Marvel. S řemínkem z řady Disneyovských princezen mohou objevovat nová dobrodružství a kouzelný svět princezen Ariel, Belly, Jasminy, Mulan a Lociky. Pomohou Locice a Flynnovi Rychlíkovi utéci před stařenou Gothel, společně s Mulan zachrání císaře nebo s Jasminou prozkoumají Jeskyni zázraků. Budou pomáhat Avengerům kazit Lokiho ničivé plány, zachraňovat svět před Ultronem nebo cestovat kvantovým světem, získávat Kameny nekonečna a bojovat s Thanosem. Čím lépe si plní (případně překračují) cíle denní aktivity, tím větší část příběhu uvidí.

 • Rozměry: obvod zápěstí 130 - 175 mm
 • Hmotnost: 25 g
 • Displej - úhlopříčka: 0,56"
 • Displej - velikost, rozlišení: 14,11 x 14,11 mm, 112 x 112 pix.
 • Displej - typ: barevný transflexní MIP
 • Vodotěsnost: 50 metrů
 • GPS přijímač: Ne
 • Technologie ANT+ : Ano
 • Bluetooth: Ano
 • Snímač tepu: Volitelně
 • Lze použít jako hodinky Ano
 • Barevný display Ano

Proč nakupovat u nás

Navigacím rozumíme.

Poradíme i v případě potíží.

V oboru se pohybujeme 20 let.

Udržujeme rozumné ceny.

Nabízíme pouze kvalitní přístroje.
 

Poradíme Vám

Naše zákaznická linka je k dispozici v pracovní dny od 8:30 do 17:00

Telefon:+420 549 212 597

Napsat zprávu