Garmin vivoSmart4 Optic Blue/Silver (velikost S/M) Zvětšit

Garmin vivoSmart4 Optic Blue/Silver (velikost S/M)

 • elegantní chytrý náramek 
 • černobílý OLED displej s duální orientací
 • doba provozu až 7 dní
 • měření kroků, vzdálenosti, spálené kalorie
 • integrovaný snímač tepové frekvence
 • pokročilé monitorování spánku s REM spánkem
 • měření hladiny kyslíku v krvi - senzor Pulse Ox
 • smart notifikace - Bluetooth
 • VO2max, měření stresu, relaxační dýchací časovač
 • obvod zápěstí: 122 mm - 188 mm (S/M)

Více informací

010-01995-04

2 490 Kč

Stylový fitness náramek vivoSmart4,  kombinace kovového vzhledu rámečku a silikonového pouzdra z něj dělá hezký nejen módní doplněk, který dokáže snímat tep přímo ze zápěstí pomocí optického čidla, zanamenat počet kroků, spálených kalorií, počet nastoupaných pater, míru stresu, vyhodnotit spánkové fáze, VO2max, a jiné.

Velikost: obvod 122 mm - 188 mm, světle modrá barva (S/M)

Nové funkce

 • snímač Pulse Ox - odhaduje úroveň saturace kyslíku v krvi. Vaše měření Pulse Ox závisí na řadě faktorů, včetně vašeho celkového zdraví a kondice. Kontrola vašeho Pulse Oxu může pomoci zjistit, jak vaše tělo absorbuje kyslík. Zapněte funkci, abyste měřili SpO2 přes noc, nebo ji můžete kdykoli použít k měření, abyste se dozvěděli více o vašem těle.

 • Pulse-Ox-Screen - rozšířené sledování spánku. Spánek je důležitý pro vaše celkové zdraví, pohodu a fyzickou výkonnost. VivoSmart4 sleduje vaše lehké, hluboké a REM fáze spánku spolu s pohybem po celou noc. Chcete-li přidat náhled, zapněte funkci Pulse Ox, abyste během spánku zobrazili hladinu kyslíku v krvi. Když se probudíte, můžete v aplikaci Garmin Connect ™ Mobile snadno prohlížet a porovnávat své stavy spánku.

 • Optimalizace energie - kontrola vaší energie na vivoSmartu4 využívá kombinaci stresu, variabilitu srdeční frekvence (HRV), údaje o spánku a aktivitě, abyste mohli kdykoli odhadnout energetické zásoby vašeho těla. Můžete tak efektivně naplánovat svůj den, optimalizovat časy činnosti a odpočinku. Vyšší počet indikuje, že jste připraveni být aktivní, zatímco nižší počet naznačuje, že budete možná muset odpočívat a odpočívat trochu předtím, než si cvičíte. 

 • Celodenní sledování stresu - pravděpodobně máte pocit stresu v určitém okamžiku vašeho dne, ale kolik? Váš vivoSmart4 vám umožní zjistit, kdy máte klidný, vyrovnaný nebo stresující den a všechno mezi tím. Sledování vašeho HRV (časový interval mezi každým srdcem), vypočítá a zobrazuje vaši úroveň napětí. K dispozici je také volitelná funkce "Relax Reminder", kterou můžete zapnout v aplikaci Garmin Connect. Pokud se vaše stresová úroveň zvýší během vašeho dne, poskytne vám výstrahu na vibraci na zápěstí a zobrazí zprávu ("Chvilku dýchat"), Abyste věděli, že je čas na odpočinek. Použijte relaxační dýchací časovač, který vás provede čtyřčlennou dýchací technikou, dokázal uklidnit vaši mysl a tělo.

Optický snímač v zápěstí

Jedná se o funkčně nejzajímavější a doposud nejlépe vybavený fitness náramek, který Garmin momentálně nabízí. Náramek disponuje vestavěným optickým snímačem tepuVivoSmart4 měří tep přímo ze zápěstí ruky, nepotřebujete tedy žádné další čidlo a náramek je kdykoliv připraven k měření. Je schopen měřit srdeční tep průběžně, celý den a dokonce i během spánku. VivoSmart4 určí klidový srdeční tep a zobrazí na displeji náramku. Měření srdečního tepu je důležité zejména pokud chcete zhubnout, zvýšit svoji kondici, vytrvalost nebo rychlost - je totiž dobré absolvovat tréninky nebo pohybové aktivity na konkrétní, správné, hladině srdečního tepu a je pro podobný trénink ideální a jednoduchou pomůckou.  Snímač srdečního tepu v náramku má ještě jednu důležitou funkci navíc - pokud používáte některý z GPS sporttesterů Garmin, které umí zaznamenat srdeční tep, může jim náramek vivoSmart4 tyto hodnoty bezdrátově předat. Funguje totiž jako snímač srdečního tepu s bezdrátovým ANT+ přenosem.

Malý ale šikovný

Náramek vivoSmart4 je vybaven velkým, dotykovým displejem, který je velmi dobře čitelný na slunci během dne a díky podsvícení i večer nebo v noci. Během dne měří počet asolvovaných kroků, prošlou vzdálenost a díky vestavěnému barometru i počet nastoupaných pater. V noci pak kvalitu a délku spánku. Minimální rozměry jej předurčují k nošení i k pracovnímu oblečení, na schůzkách vám ve spojení s chytrým telefonem (Android, iOS) poslouží jako diskrétní upozornění na příchozí hovory, sms zprávy, emaily a další tzv. notifikace. Při práci s počítačem nebo při sezení na místě měří dobu bez pohybu a upozorní, pokud je čas se pohnout. Podle posledních výzkumů má dlouhé sezení a nečinnost na lidské zdraví podobně neblahý vliv, jako kouření nebo nezdravá strava.

Celý den na ruce

Celý náramek je voděodolný a není nutné jej z ruky sundávat ani v případě, že jdete do sprchy nebo si chcete jít zaplavat. Má funkce jednoduchého sporttesteru, takže pokud rádi intenzivně chodíte, běháte nebo se věnujete cvičení ve fitness centru, můžete s náramkem všechny podobné aktivity zaznamenat a vyhodnotit v deníku Garmin ConnectAerobic, yoga, karido cvičení, eliptické cvičení, apod. I tyto aktivity patří mezi cvičení, která můžete zaznamenat tímto náramkem. Po jejich skončení můžete zhodnotit, zda dosažený srdeční tep vede k hubnutí nebo k nárůstu kondice a vytrvalosti. VivoSmart4 má funkci stopek, které během aktivity zobrazuje společně se zdolanou vzdáleností, spálenými kaloriemi nebo srdečním tepem.

Náramek je předurčen pro příznivce sportu a fitness a může se stat skvělou pomůckou pro všechny, kteří hledají motivaci ke zvýšení kondice či boji s nadváhou. Funguje i jako samostatný snímač srdečního tepu.

Garmin Connect

Služba Garmin Connect je webový tréninkový deník pro ukládání, analýzu a sdílení sportovních aktivit zaznamenaných s hodinkami. Službu Garmin Connect  využívají milióny uživatelů na celém světě. Velkou výhodou pro české uživatele je jednoduché ovládání, které je k dispozici plně v českém jazyce. S Garmin Connect můžete snadno sledovat své pokroky dosažené za určité období, stejně, jako sdílet dosažené výsledky a absolvované trasy s přáteli a ostatními uživateli.

 • Rozměry: obvod zápěstí 122 - 188 mm
 • Hmotnost: 20,4 g
 • Displej - úhlopříčka: 6.6 mm x 17.7 mm
 • Displej - velikost, rozlišení: 48 x 128 pixelů
 • Displej - typ: černo/bílý OLED, negativní mód, duální orientace
 • Vodotěsnost: 50 metrů
 • Napájení: Akumulátor
 • GPS přijímač: Ne
 • Technologie ANT+ : Ano
 • Bluetooth: Ano
 • Snímač tepu: Ano
 • Lze použít jako hodinky Ano

  Proč nakupovat u nás

  Navigacím rozumíme.

  Poradíme i v případě potíží.

  V oboru se pohybujeme 20 let.

  Udržujeme rozumné ceny.

  Nabízíme pouze kvalitní přístroje.
   

  Poradíme Vám

  Naše zákaznická linka je k dispozici v pracovní dny od 8:30 do 17:00

  Telefon:+420 549 212 597

  Napsat zprávu